Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pokec k soutěžním fotkám


Recommended Posts

Ahoj všem...

Bylo to krásný, ale už je konec.. teď už si lajkujte prozrazujte a komentujte jak chcete... Já to mám napsaný... :D 
Děkuju všem účastníkům i hlasujícím... Jsou tam opravdu topovky a celkově jsem ráda, že se sešlo alespoň na dvě strany fotek... (já tomu skepticky dávala tak 12 kousků... :D )
Díky za podporu a věřím, že příští soutěž bude zase o kousek lepší...


I teď přeju krásnou zábavu - je to prostě pořád nádhera........ 😍😍😍 já bych dala bod všem! :D 

Weri 605

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

04. @skuci a jeho výherní Roland Garros se 34 body! Klobouk dolu, dostat auto na splav chce asi trochu odvahy... (Snad sis ho tam nemyl.. :D )
Gratuluju k výhře!

04.jpg

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

06. @Marpetka náš nováček.. :) sice jen 4 body, ale za mě obrovská pochvala, jak se stará o své lvíče... 😃 i do Dvora Králové putuje pozornost... :) 

06.jpg

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

07. @vasik071 si s 18ti body vysoutěžil do Klatov kalendář... Gratuluju a díky za obohacení soutěže tímto kouskem.. :)

07.jpg

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12. @radim.1008 sice o chlup, ale vyhrál sis se 7mi body kalendář..! Pošlu do Kunvaldu společně s pozorností pro @Zůza :D

12.JPG

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15. @Šalda a jeho utopené třetí místo v soutěži.. :D  Gratuluju a za 19 bodů toho příjde do Ostopovic malinko víc, ale již se ke mě dostala zpráva, že kalendáře se vzdává... Můžeme si tak dovolit 11 výherních pozic a moc děkujeme za toto krásné gesto..! 😃

15.jpg

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

18. @čakom kdo by neměl rád blbutí na sněhu... I do Brna umím poslat kalendář za těch krásných 13 bodů a šesté místo... :) 

18.jpg

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

19. @Vena garážmistr dvě auta tam máš a jen jeden bod.. ale nesmutni... i pro tebe se najde drobnost... ;)
ve čtvrtek pojedu na sever a tak předám osobně... :) 

19.JPG

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...