Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pokec k soutěžním fotkám


Recommended Posts

20. @Scratch asi netřeba tě označovat... :D ale i pro tebe se za ty dva bodíky něco najde.. a taktéž asi předám osobně... :) 

20.jpg

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

23. @VojtouNerCZ a jeho krasavice s lahvinkou za 4 body... Do Kolína už putuje druhá výhra.. na kalendář to bohužel ale není...

23.JPG

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

24. @Klemoň i tady kalendář utekl.. ani 5 bodů nestačilo.. ale stejně jako u Veny - ve čtvrtek jedu na sever Prahy a přivezu i tobě blbůstku... :D 

24.jpg

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

26. @pbworld a druhé místo s 27mi body... Co k tomu dodat... je to ... woow... 🤩 Gratuluju a kalendář i modýlek 208 posílám do Berouna..! :D 

26.jpg

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

31. @b5zasuvkacze za krásný detail stěrače a 7 bodů poputuje kalendář až za hranice možností české pošty.. Germany... 😅

31.JPG

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

32. @patejrik s 508 na rande... snad jí olej chutnal, je vidět, že máš tu holku rád... :D o brčko ti uteklo třetí místo, ale za krásných 18 bodů a nápad posílám do Horažďovic kalendář...! :) 

32.jpg

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Weri 605 changed the title to pokec k soutěžním fotkám
V 20. 12. 2020 at 21:46, Weri 605 napsal:

14. @DIIShort_Storm jeden bodík, ale za tu malou kalužku ti doschránky v Praze osobně hodím malou obálku... :) 

14.jpeg

Děkuji nebo se můžeš zastavit v mém malém servise na adrese Korytná 47/3 ve Strašnicích jsem vedle autoservisu Jan Novák

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc děkuji za super soutěž, byl to moc dobrej nápad. Ani jsem nečekal že můj utopenec bude až takhle vysoko 😃

Ale ještě jednou děkuji a těším se na další soutěž 😃

@Weri 605a musím říct, že máš ke každé fotce moc pěkný komentáře 😅

A všem kdo dali hlas děkuji, i když je tady spousta jiných krásných fotek. 

Upraveno uživatelem Šalda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Weri 605 Díky za soutěž, byla skvělá, nové komentáře mě pobavily :super S napětím jsem čekal, kdo byl za hledáčkem u fotky č. 07 a přiznávám se, že u 08 jsem dal bod za nápad, i když se mi na fotce nelíbí to klubové logo. Jo, a u č. 02 jsem také uvažoval o palci za fotografii z téměř mého bydliště, ale ta fotka si to nezasloužila ;) Promiň...

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 12. 2020 at 21:57, Weri 605 napsal:

20. @Scratch asi netřeba tě označovat... :D ale i pro tebe se za ty dva bodíky něco najde.. a taktéž asi předám osobně... :) 

 

no pravda, čekal jsem o jeden bod více, ale nedá se svítit. Klidně mi to nech u Vény, stejně má Véna u mě něco k vyzvednutí, nebo naopak, to pro Vénu nech u mne ať nikam zbytečně nezajíždíš :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 12. 2020 at 21:33, Weri 605 napsal:

11. @Zůza - moje milá, kdyby sis zavřela ty dveře, tak by to bylo určitě na víc než 3 body... :D

Ty dveře si zavřela, to já je nechal otevřený. :mad::D

V 20. 12. 2020 at 21:36, Weri 605 napsal:

12. @radim.1008 sice o chlup, ale vyhrál sis se 7mi body kalendář..! Pošlu do Kunvaldu společně s pozorností pro @Zůza :D

Děkuji za ocenění všem hlasujícím a za super nápad na soutěž. Na kalendář se moc těším a na pozornost jsme zvědavý. ;)

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také děkuji @Weri 605 za soutěž :super :potlesk a protože jsem soutěživý (což většina služebně starších klubáků ví :D), tak jsem chtěl něco co nikdo mít nebude abych vyhrál. :D

Nejdřív jsem chtěl udělat něco jako @pbworld s otevřenou střechou, ale nenašel jsem v okolí takovou velkou louži, tak jsem dal do malého akvária můj naprosto identický model cécéčka. Když jsem ale uviděl fotku Lukáše @skuci, tak to byl pro mne jasný favorit. :super :potlesk

Děkuji všem kteří mi dali hlas a organizátorce za kalendář, už se těším. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...