Jump to content

Recommended Posts

Ahoj všem...

Bylo to krásný, ale už je konec.. teď už si lajkujte prozrazujte a komentujte jak chcete... Já to mám napsaný... :D 
Děkuju všem účastníkům i hlasujícím... Jsou tam opravdu topovky a celkově jsem ráda, že se sešlo alespoň na dvě strany fotek... (já tomu skepticky dávala tak 12 kousků... :D )
Díky za podporu a věřím, že příští soutěž bude zase o kousek lepší...

I teď přeju krásnou zábavu - je to prostě pořád nádhera........ 😍😍😍 já bych dala bod všem! :D 

Weri 605

Edited by Weri 605
  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

04. @skuci a jeho výherní Roland Garros se 34 body! Klobouk dolu, dostat auto na splav chce asi trochu odvahy... (Snad sis ho tam nemyl..  ) Gratuluju k výhře!

26. @pbworld a druhé místo s 27mi body... Co k tomu dodat... je to ... woow... 🤩 Gratuluju a kalendář i modýlek 208 posílám do Berouna..!  

15. @Šalda a jeho utopené třetí místo v soutěži..   Gratuluju a za 19 bodů toho příjde do Ostopovic malinko víc, ale již se ke mě dostala zpráva, že kalendáře se vzdává... Můžeme si tak dovolit 11 výh

Posted Images

15. @Šalda a jeho utopené třetí místo v soutěži.. :D  Gratuluju a za 19 bodů toho příjde do Ostopovic malinko víc, ale již se ke mě dostala zpráva, že kalendáře se vzdává... Můžeme si tak dovolit 11 výherních pozic a moc děkujeme za toto krásné gesto..! 😃

15.jpg

Edited by Weri 605
  • Weri 605 changed the title to pokec k soutěžním fotkám