Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Parkovanie


anton308

Recommended Posts

Ahojte dnes mi žena pri lidli oskrabala naraznik som nestastny chcel by som si doma dorobit original peugeot parkovacie senzory ken neviem kde ich kupim diag mam konfigurovanie nebude problem ani montaz videl som na youtube video ako si niekto kupil origo senzory a dal uch do radia(input1)dam sem vide ak to budem vediet

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Míval jsem a doporučuju nekomplikovat:

- ucho vyhodnotí jenom pípání, ideální, když pípání zrychluje, a v okamžiku, kdy se sleje na trvalý tón, tak je 25 cm a STOP.

- jestli je to vlevo nebo vpravo, to stejně hlava nevyhodnotí, stejně tak nějaké mrkání na displeji, když musí koukat do zrcátek (anebo žena couvá s otočenou hlavou).

Takže zvol nějaké jednoduché a spolehlivé, bez vazby na displej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky myslím že tyhle senzory jsou dodávaný jako OEM díl, ale nepůjdou do rádia. Už proto že mají vlastní reproduktor.
Každýmu vyhovuje něco jinýho, mě třeba narozdíl od @P607Olda vyhovuje ten signál z "různých" rohů auta, notabene vepředu a vzadu to má rozdílný tón.
Kdybych měl dodělávat senzory, tak taky jen ty nejjednodušší s vlastním repráčkem. Rozhodně bych nedával nějakou opičárnu jako je externí displej na palubovku. Jednak moc práce a druhak je to ošklivý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no neviem ozvem sa vam ked daco budem mat uvidim ci se este tento tyžden neobjavi nejaki vrak s parkovacimi senzormi a inac sedeli by mi senzory aj z c4 citroenu ?  a ak sanic neobjavi asi tam nimplementujem tie to https://www.hifi-auto.sk/Parkovacie-senzory-Vertex-XD-354-BASIC-14-18-d3714.htm pekny den 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...