Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výfuk


kalich92

Recommended Posts

Hoj hoj lidi. Dnes se mně stala divná věc nevím co si o tem myslet. Dopoledne projíždka s autem všecko ok. Motor prohřátý byl. Za 90 minut další start a rachot jak blázen. Řekl jsem si, že výfuk KO. Není divu má 374 000 km a je to origo. Hluk šel někde od kolena z přední části. Dojel jsem na místo a za 30 minut jsem jel zpátky dom. A co se nestalo....všecko pěkně tiché jak předtím. Čím to proboha je? Normálně bych už výfuk vyměnil, ale mám novou STK a říkám si jestli nebude poslední, jelikož oprav by bylo víc. Tak nevím jestli investovat peníze a čas nebo ne. To si rozmyslím na jaře. Je to  p 406 HDI 80 kw r.v. 2001

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problem jsem nasel. Je to ten vlnovec pred kolenem. Kde konci vlnovec a zacina koleno je to odymene. Ted ale jak sa k temu dostat. Je to primo nad napravnicu. A az dozadu je to jako jeden kus. Takze bych to rozrezal pred katem a z hlavy vysrubovat svody a na ponku to zavarit. Nebo jak jinak to udelat je tam desny pristup.. diky za rady. ...Mmchd auto budu postupne spravovat takze kdo by vedel o nejakem vraku 406tky k rozebrani za par kacek (nemusi byt cele auto..staci po castech) z okoli Hodonina + 50 km mam zajem. Vrakace podporovat neminim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Konecne jsem to spravil. Pujcil najezdy a vlezl pod to. Vlnovec uplne upadnuty od kolena. Uhnilo zo za svarem. Vybrusit a zavarit na zdrave a je to. Oprava 0 kc. Este jsem to potrel kamnarskym tmelem co mne zbyl po stavbe komina (pasta na vyfuky nebyla) 😃 a je to jak za mlada. Akorat byl problem to napasovat na stredni dil ale natahl jsem to na silentblokoch a je. Praca samodomo co nic nestoji a funguje to..zo mna bavi 😃🤩

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

 

Pozdravujem, mám deravý vlnovec -  pletenec,

chcem sa opýtať, vlnovec  treba odrezať a nový nazvárať?

Aké rozmery má vlnovec a čo ešte treba vymeniť keď to zhodím dole aby som to mohol hneď poskladať?

Alebo nejaký návod ako je to najlepšie vymeniť? Vopred ďakujem

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...