Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Trhanie motora 1.6hdi (80kw) 2007


annl00l

Recommended Posts

Ešte doplním.. auto štartuje bez problémov, nedymí, zvuk mi príde rovnaký, otáčky v neutrali nekolíšu, taktiež sa neprehrieva a pri vyšších otáčkach s ním nehádže... to trhanie je ozaj slabé , ako by nedostával palivo , lenže to robí iba ak má pod 2000otacok ,akurát som začal používať zimný aditiv.. môže to byť ním? https://www.motorove-oleje.sk/vif-super-diesel-aditiv-zimny-500ml/?gclid=CjwKCAiAoOz-BRBdEiwAyuvA6-8Agi0xgJVaAE3MRbNpQam_UmahUIEzTNrDp-DPiyU_WkTEn7N-IBoCJxsQAvD_BwE

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ešte doplním.. auto štartuje bez problémov, nedymí, zvuk mi príde rovnaký, otáčky v neutrali nekolíšu, taktiež sa neprehrieva a pri vyšších otáčkach s ním nehádže... to trhanie je ozaj slabé , ako by nedostával palivo , lenže to robí iba ak má pod 2000otacok ,akurát som začal používať zimný aditiv.. môže to byť ním? https://www.motorove-oleje.sk/vif-super-diesel-aditiv-zimny-500ml/?gclid=CjwKCAiAoOz-BRBdEiwAyuvA6-8Agi0xgJVaAE3MRbNpQam_UmahUIEzTNrDp-DPiyU_WkTEn7N-IBoCJxsQAvD_BwE

 

 

Diagnostika- zapchatý EGR....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Ahoj,

Podarilo sa odstranit problem? Mne taktiez trha 1.6 HDI 80kW pri otackach 1500 - 2000 bez zataze motora. Diagnostika vyhodnotila ze jeden vstrek ma hodnotu -2 od tolerancie a 2 vstreky boli na hranci. Dal som precistit a nastavit vstreky, ale problem nezmizol a robi to stale. pomohla ti vymena, alebo pecistenie EGR?  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...