Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nová Dacia


ozzy56

Recommended Posts

Návštěvník

To Sandero neumí výhřev sedaček? To je tím pádem za mě nekoupitelné. Hlavně že za příplatek 6 tisíc kůže. To bude snad z krtka. 

Jinak na to koukám a vypadá to celkem fajn na takové to běhání kolem komína. Mi by se to líbilo pro ženu která jezdí jen do práce a domů, k tomu je to nepřímý vstřik což čumím. Ale bez toho výhřevu sedaček je to nemyslitelné. To je Must Have prostě. 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak je to auto pro specifickou skupinu zájemců (ostatně jako každé jiné auto), třeba já ještě vyhřívání sedadel nezapnul--prostě to nepotřebuju, o vyhřívání volantu nemluvě..., já vím, asi exot v dnešní době, ale je to tak , mám třeba tlačítkový telefon, ač si můžu koupit jakýkoli chytrý telefon :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Však jo, ale výhřev sedačky bych nepřirovnával k mobilu 😁 To se divím, že ty jako člověk v letech výhřev sedačky nepoužíváš. Já na záda celkem trpím a žena taky. V sychravých dnech a v zimě naprosto potřebné. Ale beru, ne každý to potřebuje ale za mě důležitější než nějaká kůže, navigace apod. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Vaculík v tom videu říká, že prý od května. Teď jsem to viděl. Ten Logan se mi vůbec nelíbí. Úzká vysoká koza, něco jako Rapid a Fabia II 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

To jsi neslyšel moji 87 letou máti, jak se jí z toho dobře leze 👍

No já si počkám, jestli bude nějaký kombik, ale zatím mám za 7 let najeto lehce přes 50tis, tak to asi měnit ještě nebudu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, ozzy56 napsal:

 , mám třeba tlačítkový telefon, ač si můžu koupit jakýkoli chytrý telefon :)

Závist 

Dokud jsem si nepořídil "dotykáč" a k němu data, měl jsem mnohem víc volného času a při čekání na HMCH jsem stíhal i číst nebo luštit křížovky. Co mám pádlo a data, tak jenom kecám na sítích a zvyšuju si tlak sledováním poblitických přešlapů. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a právě proto mám teď starou Nokii za jednu korunu, navíc s twistem a 95% času je vypnutá--jsem v podstatě taková spící buňka 😂🤠, nosím ho sice stále s sebou kdyby něco, ale jinak žiju v klidu, nemusím kontrolovat kdo mi volal, psal SMS atd.

já vím, je nás už málo, ale ta pohoda, ten klídek za to stojí... 👍:super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hodim to sem, i když to není duster ale jeho přicházející konkurence. ...se mi fakt líbí...

Lada Niva travel

no, popravdě počkám až (jestli) přijde delší verze a jako snad du do ní. Konečně auto bez blbostí (jako duster), pro dřevorubce jak dělaný 🙂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, ozzy56 napsal:

a právě proto mám teď starou Nokii za jednu korunu, navíc s twistem a 95% času je vypnutá--jsem v podstatě taková spící buňka 😂🤠, nosím ho sice stále s sebou kdyby něco, ale jinak žiju v klidu, nemusím kontrolovat kdo mi volal, psal SMS atd.

já vím, je nás už málo, ale ta pohoda, ten klídek za to stojí... 👍:super:papa

no hlavně Ty si to už můžeš dovolit žít v klidu když jseš ten důchodec. My si to možná nebudeme ani moci vyzkoušet jaký to bude žít v klidu v důchodu. Protože než se ho dožijeme tak uzákoní odstřel ve věku 66 roků za vsí a ještě si budeš tu patronu muset koupit ze svýho a sehnat někoho kdo tě zkopne do tý díry když se netrefíš a kdo za tebe vypucuje mašinkvér. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Vena garážmistr  přesně :super:potlesk

jinými slovy--pokud se domluvím se spolupracovníkama ,,na pivo'' třeba 15.dubna ve 14 hodin Na růžku :), nechci, aby mi někdo z nich desetkrát volal, co má za problémy, že nepřijde, na to prostě smolím :roker, kdo chce příjde, kdo chce telefonovat, ať si telefonuje, ale ne se mnou :roker, v důchodu chci mít klid a nee ho trávit telefonováním o houně :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Péťa, když vzpomínáš ty srazy na kole, tak my to tak máme, že se srážíme na stejném místě ve stejný den (pátek) a čas. 👍🚴 :papa

Teď jsem si uvědomil že jsem off topic. :xvul :mad:

Tak abych psal k tématu, tak mě se některé Dacie líbí, třeba Stepway v modré barvě, nebo Duster ve zlaté. :super

Informace-Dacia-Sandero-Stepway.jpg

Upraveno uživatelem Pepito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...