Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nová Dacia


ozzy56

Recommended Posts

před 19 minutami, pavelu96 napsal:

@Milan+ Nesrovnávám to s žádným ze svých aut. Prostě jsem do toho sedl a jel cca100km a je to prostě hnusná popelnice - toť můj názor.

@minimaxa nevyhledávám Dacii na googlu - jen vím, že kamarád koupil funglovku Logana (na leasing asi za 330k :roll) a za 4 roky dostal od dealera 25k na protiúčet... 

Tomuhle snad nebude nikdo věřit ani tady a nebo byl v nouzi a nastrčil to lichvářům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já tedy když se dívám okolo a srovnávám kvalitu kdysi a dnes, tak PSA šla dolů a Dačka nahoru--nemůžu si pomoct :myslim, a když srovnám ceny, tak mi vychází, že PSA přirazila skoro jednou tolik, zatímco Dačka doslova pár tisícovek, nee--nekopu za Rumuny, ani si Dačku asi nekoupím, ale fandím této značce proto, že si na nic nehraje a prodává za ty prachy slušná auta :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Milan+ napsal:

Tomuhle snad nebude nikdo věřit ani tady a nebo byl v nouzi a nastrčil to lichvářům.

Chceš říct, že lžu? Měl 4 roky staré auto s 75tkm dal ho protiůčtem, když kupoval Rapida. Dostal 25k, protože to byla Dacie...

Pokud je pražský dealer Škody lichvář, tak potom ano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud dal Dachnu do výkupu na protiúčet do Škodovky, neudělal prostě dobře (i když teda 25 tKč mi přijde hodně podstřelená suma). To už by udělal líp kdyby to odvezl na výkup do AAA, ESA apod., tam by dostal určitě víc, páč by byla vyšší šance, že se u nich vyskytne kupec. Ale kdo půjde čumákovat na plac v bazaru dealera? Tipuju, že z 90% tam půjde případný kupec auta dealované značky (zde Škoda) toužící po autě ideálně dealerem servisovaném nebo aspoň s jistou a ověřitelnou historií - Dáčku koupí jen za opravdu výhodnou cenovku.
Nebo - jestli je fakt těch 25 tKč reál - tak jí koupil výkupčí přímo pro někoho konkrétního, komu jí večer za 50 obratem nadělil (ideálně synátor jako první auto na rozježdění :D )
P.S.
Nebyla to nějaká akce tipu "Dáme Vám 30 tKč slevu za jakýkoli Váš vůz" . Vybavuju si, že se taková "akce" kdysi objevovala, ale tam se vozily fakt střepy, co měly hodnou 0 0 prd (jen musely dojet po ose a mít platnou STK - stejně šly v 90% rovnou na vrakáč)

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všichni říkají jaká je Dacia krám a že by to nechtěli, ale přitom se tyhle auta pořád dost prodávají. A kdo si nepotřebuje honit triko "prémiovou" značkou a auto má jako prostředek, aby se dostal odněkud někam je to to myslím ideální volba. Když se třeba podívám na recenzi od M.Vaculíka, kterého považuji za člověka, který o autech opravdu něco ví, na rozdíl od jiných "motoristických" novinářů, tak je vidět, že to auto je nakonec i za tu cenu dobře udělaný a jak on zmiňuje, má prvky, které mají ostatní značky za příplatek nebo vůbec. Viz např. pl. vzpěry kapoty. Nechápu, že auto za mega má tyčku a tohle za 300 tis. je má. Prostě podle mě Dacia není o nic horší auto než ostatní značky.

https://www.youtube.com/watch?v=8UF1wv87ZpQ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na výše zmiňovanýho Dokkera čekal kamarád více než půl roku, páč chtěl pětimístku a v ZÁKLADU!!! Klasika - všechny salony auta + 100 tKč, páč spousta nadstandartních doplňků, co je stejně využiješ 3x za život (ale asi chápu - proč předvádět holotu, to radši budu mít na place auto, kde můžu i něco vokázat) no a kámošoj museli v Maroku postavit novýho přesně pro něj. Jak říkám - čekal víc než půl roku, teď už ho má snad třetí rok a páč je nenáročnej, tak mu i rodině stačí, že je i se psy doveze tam i onde a zatím bez zásadního servisu. Přešel z jedničkový "dlouhý :D " Fóbie, jeho žena měla prvního Scénica a oba tvrdí, že si prvním NOVÝM autem polepšili

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Tak jako pěkně jste se tady do sebe pustili, nestačím zírat co způsobí jedna fotka..😆

Vždyť o nic nejde, někomu se líbí, někomu ne.. normál.  Každopádně je to celkem dostupné auto o jediné možné řešení pro spoustu lidí. Mě osobně nijak neuráží, spíš naopak, i když taky o koupi nijak neuvažuju.  A každopádně má @ozzy56pravdu, že mnohde jde kvalita dolů, zatímco u Dacie jde jednoznačně nahoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

My víme že nebude. Logan ve verzi kombi končí bez náhrady a končí také Lodgy.

Nahradí je "kříženec" obou, a jsou snad už i první fotky, ale kdo ví....

 

6830888.jpg

6830889.jpg

2022-dacia-logan-stepway-wagon-spy-photo.jpg

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi to přijde tak trochu sebevykrádání - proč taková firma jako Renault vyrábí něco, co jí podráží prodej vyráběného a dražšího modelu? Tohle prostě bude - podobně jako Lodgy - mířit do stejného segmentu zákazníků jako Scénic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak prvně jde o peníze a jak vidíme tady ve vlákně, tak někdo prostě Daciu nechce už z principu. Takže těžko říct, jestli si tímto Renault kazí prodeje. Asi to mají kluci spočítáné. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak VW Group je obecně v losím testu slabota. SuperB, Passat i Arteon bída. To mě překvapilo. 508 jim natrhla sandál pořádně 😁

Jinak co se týče nového Sandero tak můžete mrknout tady:

https://www.auto.cz/martin-vaculik-a-nova-dacia-sandero-stepway-prekvapila-uvnitr-i-na-zvedaku-138772

Ještě jsem to neviděl ale už titulek napovídá že asi fajn. 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Přesně takovou každý den potkávám, také LPG.  Ve skutečnosti vypadá mohutnější než na těch fotkách. Mě se teda líbí a myslím, že to bude dost úspěšný model a že spoustu jiných aut strčí hravě do kapsy.  Docela bych se s ní povozil a vyzkoušel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...