Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 2008 ( 2013) syčení


Langbda

Recommended Posts

Ahoj,u mého peugeotka je při otevřených dveřích u řidiče slyšet jakoby takové syčení někde od kol nebo podvozku. Je to slyšet jen na volnoběh. Na sešlápnutí brzd.pedalu,spojky,točení volantem nemá vliv a je to takové nepravidelné ts ts tsssss tss tsssss ts ts jen na volnoběh.auto vše servis jak má být benzín tankuju od benziny efectu 95 plus aditivum vif. Na poslední jsem vif trošku předávkoval asi 2-3x doporučenou dávku ,chtěl jsem dodělat už plechovku,ale píšou že předávkování není na závadu.auto jezdí normálně necuka,žádné chyby nehlásí. Jezdil jsem teď dost krátké trasy po městě nemůže to být nakondenzovana voda ve výfuku? Motor jde na volnoběh krom milimetroveho pohybování se otackomerove ručičky téměř naprosto hladce plynule,bez úniků...po rozvodech svíčkách všech kapalinách....nevíte někdo co by to mohlo? Po vypnutí klíčku ještě zasyčí plynule a pak je klid takže od kola vyloučeno. Motorizace 1.2 vti 60 kW 2013 diky moc 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemůže to být od ložisek?

Já se setkal u Dvatisíceosmičky s něčím podobným, ale jednalo se spíš o chrčení, než o syčení. Vycházelo to z motoru a vzdáleně to připomínalo zvuk co vydává Geigerův detektor. Nahrál jsem ten zvuk tehdy mobilem, posílám link na Youtube.

https://youtu.be/GtmpzMliYhs

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem mu dal na prdel do otáček ale nepomohlo,jde to jakoby od nádrže. Řešili by jste to někdo? Zeptám se na to asi až koncem léta v servisu na oleji. Buď dírka ve výfuku ale to by asi řvalo a nebo čerpadlo v nádrži....nelze nádrž nějak odvzdusnit ? Asi otevřením víčka že 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem mu dal na prdel do otáček ale nepomohlo,jde to jakoby od nádrže. Řešili by jste to někdo? Zeptám se na to asi až koncem léta v servisu na oleji. Buď dírka ve výfuku ale to by asi řvalo a nebo čerpadlo v nádrži....nelze nádrž nějak odvzdusnit ? Asi otevřením víčka že 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Taky se mi ozývá syčení z pod vozu v místě zadních levných dveří. Myslel jsem, že je to z výfuku, už je po 2 letech pěkně zrezlý. Ale když jsem přezouval, tak jsem vlezl pod auto a z výfuku to nejde. Jde to opravdu z nádrže. Příští týden jdu na garanci, tak se jich zeptám. Je mi jasné, že zase řeknou, že je to normální. Ten zvuk se začal ozývat až letos v únoru. 

Řešili jste to už se servisem a jak jste dopadli? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...