Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 307 2002 odhlucnenie + doplnenie repro


Asivarco

Recommended Posts

Zdravíčko... Už je nejaká doba co mam nejaké to audio v kufri... Je tam sub sony xplod 1400w :) na doske 2x repro SAL, v predných dverách taktiež.... Neskôr doplním viac info a fotky.... No... Ale už mi je to málo a chcel by som to doplniť o 2 repro do zadných dverí (P+L) a výškové repro, najlepšie ich umiestniť po 2 do stĺpikov a 2 do palubnej dosky... + chcel by som ho odhlucnit.... Vedel by s tým niekto poradiť? Tie repro, možno by som uvítal radu kde ichnajlepšie umiestniť.... A pod.... Čo sa týka odhlucnenia.. Tu nemám žiadne znalosti... Aky produkt vybrať.... Možno nejaký ten návod co kde ako najjednoduchšie urobiť.... Načo dat pozor... A pod.... :) za rady ďakujem :)

Ps: produkty v rozumnej cene, nič prémiové, no určite nič podradné... :)

Predom ďakujem za info :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vejškáče jsem si zabudoval do krytek u zrcátek viz foto :) Díky tomu se dají krásně nasměrovat aby hrály kam chci. Ve předních dveřích odhlučnit tapce a dveře, repráky přidělat přímo do dveří (koupit/vyrobit kroužky), jinak to rezonuje. ideálně vytlumit i podlahu a podběhy. A rozumná cena je relativní, pro někoho je to 1k, pro někoho 5... Já vsadil na JBL stage 2 604C a hraje to pěkně-v kombinaci s subem JBL basspro SL2 a rádiem SONY WX920BT. 

received_440624340287826.jpeg

Upraveno uživatelem VojtouNerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...