Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Auto chcípá při volnoběhu


jindravalko

Recommended Posts

Zdravím. Naskytl se mi menší problém. Před nedávnem, jsem měl problém se "chcípáním" auta při volnoběhu. Resp. Při sešlápnutí spojky a občasného chcípnutí za jízdy. Po výměně čidla tlaku vzduchu (které mě stálo 1950,- i s diagnostikou) tento problém stále přetrvává. Auto je alespoň trochu způsobilé k jízdě... Momentálně mi chcípne jen občas a znovu při sešlápnutí spojky. Otáčky spadnou pod 1000 a auto zdechne. Po přidání plynu auto lehce zpomalí, škubne a zase naskočí. Jako kdyby se probudilo. Nevím, jestli je to důležité ale ještě před výměnou čidla mi p. počítač psal že auto žádá o olej. Přitom olej v něm je. Ryska ukazuje tak ve třičtvrtě. Proměřil jsem i baterii a ta se zdá být v pořádku. Ukazuje 14.4V Napadl mě třeba senzor otáček nebo palivový filtr, je to možné? Co třeba vyčistit škrtící klapku? Předem díky za odpověď a případnou radu s tímto problémem. Pro upřesnění: Jedná se o Peugeot 307CC, facelift 1.6 benzín r.v. 2005 

Upraveno uživatelem jindravalko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...