Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

TP-Link TL-WR740N vs OpenWrt


MJSytic

Recommended Posts

Ahoj, není tady prosím někdo se zkušenostmi s alternativními FW z OpenWrt?
Dostal se mi do ruky tenhle TP-Link, ale je v tom nasypaný neoriginální FW a nejsem schopen se do něj dostat - neznám heslo. Zkoušel jsem nějaké postupy na RESET, ale bez úspěchu. Údajně by to mělo jít "přeflashovat" na ten originální FW, ale nějak ty návody nechápu :( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to instaloval do WR841RD a když se mi to nelibilo stahl jsem z jejich stranek flash verzi pro ten router a vratil ho zpět do tovarního nastavení, ale zaklad byl dostat se do toho routeru a spustit to tam.

Takže ten reset musiš nějak udělat. navody jsem čerpal na OpenWRT a DD-WRT

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to zkusil přes to FTP. FW se stáhne, router se restartuje, ale pak už nic. Jen svítí napájení a ostatní ledky blikají. Zkusil jsem jak 3 dostupné original FW, tak ty OpenWrt. Chová se to stejně, takže na to asi kašlu :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo přesně takhle jsem kdysi taky chtěl vrátit D-Link router z OpenWRT zpět na ofiko a chovalo se to stejně. Taky jsem se u toho natrápil až jsem ho zahodil. Nestálo mi to za víc času. Kdyby to bylo nějaké dělo neřeknu ale byla to podobná šlupka s čím se trápíš ty. Je to na nervy 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...