Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna BSI- jiná softwarová verze


dury2

Recommended Posts

Ahoj. Na 206+ benzín 1,1, ze dne na den přestalo auto jet (točí ale nechytne). Nejdou stěrače, potkávací světla a stěrače. Diagnostika bez chyb. Zjistil jsem, že se mimo jiné nesepne výkonové rele v BSM - tudíž nejde napájení do vstřiků, cívky zapalování, palivového čerpadla. Napájení třeba do škrtící klapky jde. V diagnostice při sledování parametrů motoru vidím, že ŘJ motoru neovládá napájecí relé. Výměna BSM bez změny. Sehnal jsem tedy jinou BSI, udělal virgin, spároval s autem, sladil klíče. Nyní budíky pořád svítí a po vyndání klíčku se nevypnou. Samozřejmě, že motor nelze nastartovat a nic z uvedeného také nefunguje. Objednací kod staré i nové BSI je stejný, stejně jako číslo harwaru, co je však jiné, je číslo programové verze - softwaru. Ta bohužel není na štítku napsaná a dá se jí zjisti až po připojení na diag. Když relé sepnu ručně, napájení na vstřiky i cívku jde, ale v diag nevídím otáčky motoru a vidím že se na diag objeví chyba že je slepené výkonové relé. jak věc řešit? Lze přehrát programovou verzi? Přehazovat procesor a eprom se mi nechce, jelikož nevím, zdali chyba není způsobena např. vadným procesorem. Děkuji za každou pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...