Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rozdíl mezi 120kw a 150kw


George97

Recommended Posts

Díky za názory 👍🏼 Otočím list a zeptam se, jaký máte názor na naftu, kde tankovat a kde ne. Já osobně dávám asi 3 měsíc OMV MaxxMotion, dříve jsem dával buď Efektu nebo Vervu. Vervu jsem dával co 3 až 4 tankování, jinak Efektu. Ale slyšel jsem dost dobré ohlasy i na EuroOil. Tak jestli máte někdo nějaké zkušenosti. Díky 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice to není součástí tohoto tématu (otázka George97) ale i tak odpovím 🤪. Mám 308 1,6l nafta  (rv 2009), najeto pomalu 350 000 km, a 508sw 2l nafta (2016) najeto pomalu 170 000km. Tankuji vždy to nejlevnější (ONO, Albert v akci, i když ta už dlouho u nás nebyla). Prémiová paliva jsem do nich snad ani jedou nekoupil, něco s edetivy taky ne :-). 508 tak dlouho nemám, ale u 308 jsem nedával ani nic zimního. Prostě když byla kosa (2013-2014) tak jsem tam dal 1l benzínu, dotankoval naftou a motoricky s autem nikdy nic nebylo (měnil jsem jen náplně, rozvody, gumy, tlumiče, brzdy, jednou výfuk, jednou chladič...).

Jinak řečeno, kecy, že jsou francouzi citliví na kvalitu paliva je dle mého názoru úplně přehnaná. Nechci tím nějak rozjet debatu, píšu jen své zkušenosti za cca 10 let používání těchto aut. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...