Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Šelma....


Hafity

Recommended Posts

Díky za reakce! Ta barva se mi také moc líbí.... A to na té fotce z mobilu a v mlze vůbec nevynikne.... Budeme muset počkat na trochu slunečna....

Co se týče dílů z Mondea, tak prý to zas není až takové.... Motor, přední náprava a brzdy.... Zadní náprava je jiná (páč 4x4).... A zrovna komplet brzdy (vepředu i vzadu kotouče i destičky) jsou zčerstva nové.... A na ten olej jsem ještě nekouknul.... :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes proběhl přesun z Chomutova do Údlic, s mezizastávkou pro dotankování do plné Vervou100.... Potom jsme trošičku vyhnali pavouci.... :D A na olej jsem se konečně juknul a má najeto zhruba tisíc km.... Podle štítku je tam (mně neznámý) jakýsi WMTEC 5W-30 MS.... :myslim  Co na to místní olejoznalci?

Upraveno uživatelem Hafity
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No našel jsem už více zmínek o vyšší spotřebě oleje u těchto motorů a kvůli nedomyšlenému tvaru olejové vany nutnost držet hladinu na maximu.... Možná bych se nebál jít i se zimním číslem na 10.... Focus už najel 80tkm na olej, který tam v podstatě nepatří bez ztráty kytičky.... Klasický 10W-40....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nebývá často -20°C a nejezdíš cukačky...viskozita 10W40/50 by měla být OK.

Kdysi jsem se dočetl, že v podstatě žádnému motoru (ne jiným komponentům, jako DPF\GPF apod.) nemůže olej ACEA A3 ublížit...a věřím tomu :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

včera jsem ohlížel asi stejného jaguára jako máš ty v červené metalíze, krásně udržovaný (až jsem se divil, že to vytáhl do soli a mrazu), musím říct ,že je to moc hezké auto na popojížďky v létě-- viděno živě-- :super, vsadil bych se, že v tom měl nějaký diesel podle zvuku motoru, a jak na potvoru sem zapomněl foťák doma :(

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem měl zatím na šelmičku dva ohlasy.... Jeden známý a soused.... Podle jejich slov jsou vodvázaný ne, že Jaguár, ale z tý barvy.... Přiznám se, že i mně zaujala ještě před koupí.... Na té mlhavé fotce vůbec ta barva nevynikne.... Oficoš Adriatic blue, neoficoš trošku do petroleje :myslim No a samozřejmě při vyhánění pavouků, když bylo sucho, mi těch 144kW nějak nepřišlo.... :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kerb Weight    1570 kg
3461.26 lbs.
Max. weight    2120 kg
4673.8 lbs.
Max load    550 kg
1212.54 lbs.

 

To jsem samo nepsal, ale zkopnul....

Upraveno uživatelem Hafity
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na rovinu.... Víc jak 50km jsem s tím zatím nenajel, tak jsem sice měl na tacho trošku více, ale jen trošku.... Asi to chce víc kilásků na seznámení.... Ale má to velice příjemný zvukový projev.... :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...