Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Braverův Peugeot 508 SW 2.0 Blue HDI 180


Braver

Recommended Posts

....přidávám video, které zaznamenává vrzající volant. Cca od 7 vteřiny, potom co zařadím. Je to vždy dvě otáčky doleva, dvě doprava. 2x po sobě. Pak ještě parkuju, tak je to tam slyšet i dál. Dejte si to trochu nahlas. Je to fakt otravnej zvuk co mě dost vadí.

@chuck11 k tvým bodům:

1. teď se to objevuje skoro při každém startu

2. Steering that "hooks" GT 225 | Forum Peugeot (forum-peugeot.com) https://www.forum-peugeot.com/Forum/threads/direction-qui-accroche-gt-225.119262/

3. viz. video

4. Mám verzi Allure, takže comfort nemám. Ale je fuk v jakém jsi režimu.

V servisu do kterého teď jezdím mě můžou vzít až 10.1.22. Tak jsem zvědavej, kde zůstanu viset, až mi dojde nafta. Budu si ale hlídat počet najetých kilometrů od natankování a nějak to zvládnu.

Upraveno uživatelem Braver
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obraz na videu mám sice černý,nicméně vrzání je tam fakt dobře slyšet-ten zvuk určitě není normální a štval by mně docela hodně. Přikládám zvuky u mne při točení volantu-je tam slyšet cvakání kolíčku při blinkru nic víc.

K 1 bodu- budu vařit z vody ale nezkoušel si pro jistotu nechát nabít baterku,odpojit ji na nějakou dobu a zase připojit jestli se problém tímto "resetem" neodstraní

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přes Brno semtam v roce projíždím, letošní zimu to už asi nebude. Kdyby náhodou tak bych se ozval.

Z toho tvého odkazu popisují, že je většinou problém ve sloupku řízení tomu poslednímu nepomohla ani výměna sloupku,ale až aktualizace SW -jak jsi na tom s aktualizacemi ?

2 minuty odpojení baterky pro "restart" bude málo, nechal bych odpojenou baterku aspoň 30 min

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem to odpojil, necham to tu pul hodinku. 

Aktualizoval jsem samozrejme jen palubni techniku. Update softwaru jsem narhoval i pri komunikaci se servisem a pry musi nejdrive identifikovat problem. No, nevim jak velky problem je updatovat software auta...

Moc dík za asistenci. Ted kdyz nam odpadl hanys, tak je nas tu s novou 508 poskromnu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, taky jsem zaznamenal, že volant u mojí 508 občas nejde tak plynule, ale spíš skokově. V daný moment je to docela nepříjemné. Víc to pozoruju v chladnějších dnech. Problém se objeví a po chvilce zase zmizí, vše pak funguje jak má. Děje se tak bez vlivu jizdního režimu nebo používání jízdních asistentů. V servisu jsem to zmínil, ale dál se to neřešilo. Ani si nebyli jistí, jaký je v nové 508 posilovač...a tip že hydraulický, nebyl správný 😉 Právě jsem si do teď myslel, než jsi uvedl odkaz na zahraniční forum, že problém je právě v elektromechanickém posilovači.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volant mi nevrže...ja teď řeším nějaké pazvuky z pravé zadní strany...tip mám na krajní LED lampu. Docela při dotyku povrzává...takové plastové povrzáníčko a lupání 🙂 ostatní světla mi to nedělají...ale jak se ochladilo je klid...plasty ztuhly. Mám 1.6 puretech v Gt line.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...