Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Braverův Peugeot 508 SW 2.0 Blue HDI 180


Braver

Recommended Posts

Dnes se mi podařilo aktivovat tomtom traffic. Musel jsem teda přes UK stránky, ale všechno proběhlo hladce. 

Zaměřil jsem se na rychlost infotainmentu jako celku a nevím, jestli je to tím poslednim updatem firmwaru, ale šlape naprosto svižně. Scrollovaní v mapách, přepínání obrazovek. No, vcelku v rozporu s některými recenzemi, kde rychlost kritizovali. Rozhodně je rychlejší než v mazdě. Jezdil jsem teď i seat tarraco a ford kuga posledni generace a tam ty systémy rozhodně rychlejší nejsou. 

Jinak spotřeba za 6000 km se ustálila na 6,6 L. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Braver Ano TomTom traffic funguje super. Už jsem tady o tom taky psal. Nicméně nejvíc se mi líbí třeba hlášení radarů protože práce na cestě atd moc aktuální nejsou. Čekal jsem že to bude lepší. Cca 7 tisíc na 3 roky je moc na to že to není ideální. Jinak by se o tom dalo uvažovat. Jinak navigace je parádní. Teď v pátek jsem byl na otočku Ostrava - Šluknov, dost na prd trasa kde mých 225 koní běželo velice často v celém stádu a byl jsem nadšený. Vše bez zaváhání včetně zadávání průjezdních bodů atd. Máš pravdu že na bílé ten kontrast vynikne ale ještě víc je to patrné u GT s komplet černými doplňky. Na červené je ten kontrast taky super. V reálu to vypadá jinak než na fotce. Je ale vidět, že jsi zatížený na bílou a to je naprosto v pořádku :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Tak červená je jasnej dravec, bílá zase elegán..  Jak již bylo napsáno, tomu autu sluší téměř vše, je prostě parádní a nějaká ta barva to vždy jen podtrhne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, tak už se to naučili. Možná jsem je to naučil já, když jsem reklamoval rozměr 17" disků kde uváděli původně 7,50j x 17. Trvalo to více jak půl roku, než mi poslali vyjádření a já to mohl nechat v TP přepsat. Dále máš ještě 18" kola. Já mám pouze 17". Mě to teda nevadí, protože s jiným rozměrem ani nepočítám, ale jen z principu jsou to šmejdi, že je to pro každé auto jinak. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Stačilo pár splichancu lihoveho rozmrazovače a pustilo to. Takže základ je to mít v kufru, ten jde otevřít :). Dnes byly také specifické podmínky, o kterých tu psal i agent wet - včera napršelo a v noci mráz. Normálně budou zamrzle okna i u aut s rámovými okny, ale tam to nebudeš řešit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No běžně se mi stávalo u Golfa že dveře nešly otevřít vůbec, vždy přimrzlo těsnění. Muselo se před zimou mazat. To je klasika, přes den tepleji, mírný deštík, mlhavo a v noci přitne. Tady je nevýhoda sjíždění okna a nevím jakým způsobem je řešena stahovačka aby to neprasklo. Jaký používáš rozmrazovač? 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, díky. Těch výrobků je na trhu moc a hodně jich nefunguje. Raději už kupuji to, co už někdo měl. :super

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak problém se již nevyskytl, okna už přes den chodily výborně. Je to teda nutné pohlídat. Můžu teda doporučit tento rozmrazovač. 

Jinak jsme teď dost jezdili po rodině, dost dlouhé trasy a to auto je geniální. Dvoulitrove hdi je naprosto perfektně odhlucnene, prevaluje se na dálnici na osmičku kolem 2000 otáček. Dnes jsem se nikam nehnal. Tempomat 140 km/h a spotřeba 6,1. K tomu jsme poslouchali vanocni mix z Tidalu pres android auto. Spojení funguje bezproblémově. Auto právem patří do střední třídy. 

Jinak dodatečně veselé Vánoce všem z klubu.... 

331241_rozmrazovac-skla---rozprasovac-500ml.png

Upraveno uživatelem Braver
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za rozmrazovač :super

Ty používáš Tidal přes Android auto? Paráda. Já ho používám taky. Chci se tě zeptat, lze ti vyhledávat skladby, interpreti atd nebo jen pouštět playlisty, oblíbené a doporučené skladby? Nejde mi vyhledávat cokoli, nejde vyhledávat ani ve Spotify. Zdá se mi že to šlo ale nejsem si teď jistý. Jak to máš ty? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, HanysR napsal:

Díky za rozmrazovač :super

Ty používáš Tidal přes Android auto? Paráda. Já ho používám taky. Chci se tě zeptat, lze ti vyhledávat skladby, interpreti atd nebo jen pouštět playlisty, oblíbené a doporučené skladby? Nejde mi vyhledávat cokoli, nejde vyhledávat ani ve Spotify. Zdá se mi že to šlo ale nejsem si teď jistý. Jak to máš ty? 

Přímé vyhledávání tam taky nemám. Jediné vyhledavani je uvnitř playlistů a to abecedně. Viz. obrázek. Jinak teda nemám Focal, ale i základní audio sestava je velice dobrá a dokonce bych řekl výborná . Doporučuji vypnout zvýraznění a doladit manuálně ekvalizér. Zvýraznění zbytečně vše prebasuje. 

IMG_20201226_212246.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně a to mně štve že nejde neomezeně vyhledávat. Tak to mám taky. Mi se líbí naladění zvuku v režimu Řidič ale mám to jinak protože mám Focal. Je fajn že to hraje dobře i tobě :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...