Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Braverův Peugeot 508 SW 2.0 Blue HDI 180


Braver

Recommended Posts

Tak serizeno dle rad @HonzaZ. Bylo to 3 mm pod stavem definovanym vyrobcem. Nechápu jak je možné, že autorizovany servis s výborným zázemím a podrobnou dokumentací není schopen precizně vyřešit to, co si hobbik udělá doma na parkovišti... Jsem zklamán.

Teď to funguje dobře. Nikde nic nedře a okno se zasouvá optimálně. 

Upraveno uživatelem Braver
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, asi bych se jich trochu zastal. Na veškeré úkony mají normohodiny. A v dnešní uspěchané době nemá mechanik čas si s tím hrát až to bude dokonalé. To by si asi nevydělal ani na slanou vodu. Nastavil to tak, aby okno sedělo. Ovšem už to asi netestoval jízdou vyšší rychlostí, kde se právě projevil hluk vzduchu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, HonzaZ napsal:

No, asi bych se jich trochu zastal. Na veškeré úkony mají normohodiny. A v dnešní uspěchané době nemá mechanik čas si s tím hrát až to bude dokonalé.

To ale přeci není zákazníkův problém Kristova hnáto !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto tam měli 3 dny. Opravdu nechápu, co tam s ním dělali. Co se týče kvality odvedené práce - co jsem viděl tu oficiální dokumentaci, tak tam mají vypsané kritické body, které mají zkontrolovat a dodržovat . Je to opravdu postup pro blbce. Měření metrem! Když si vezmu, že by to nebyla záruční oprava a ja platil za takovou práci... No, asi bych byl řádně vytocenej. A reklamovat se dá vždycky, jenže to je handrkovani navíc a ztráta času. Asi zkusím do budoucna jiný autorizak, Autopalace Brno mě zklamal. Máte nekdo dobré zkušenosti v Brně a okolí? 

Ještě jednou děkuji @HonzaZza pomoc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic jiného tam nebylo, jen to okno... Mělo to tam být původně jeden den, ale museli to prý konzultovat s technickým oddělením peugeotu = nemáme čas na záruční opravu, tak mu něco nakecame :)

Věřím, že najdu spolehlivý Peugeot servis, který bude jednat solidně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Braver Budu velmi troufalý, ale jedná se o stejný servis, který je uveden na půjčené 2008, tedy na držáku SPZ??

Pokud ano, tak mám od nich své auto a 5. dveře mě začínají silně štvát, respektive mi vadí jejich " nedovírání se " . Ale mám poměrně velký strach dávat auto do autorizovaného servisu, vzhledem k né příliš dobrým zkušenostem. A to co píšeš Ty mi bohužel příliš odvahy nedodává.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Sabaton napsal:

@Braver Budu velmi troufalý, ale jedná se o stejný servis, který je uveden na půjčené 2008, tedy na držáku SPZ??

Pokud ano, tak mám od nich své auto a 5. dveře mě začínají silně štvát, respektive mi vadí jejich " nedovírání se " . Ale mám poměrně velký strach dávat auto do autorizovaného servisu, vzhledem k né příliš dobrým zkušenostem. A to co píšeš Ty mi bohužel příliš odvahy nedodává.....

Jo, je to ten stejný salón. Třeba jsem měl jen smůlu, ale ja už to riskovat nebudu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak odbočíme...mám teď najeto cca 10 500 km a musím moc pochvalit to dvoulitrove hdi. Fakt jede moc dobře, na diesel ma docela příjemný zvuk a spotřeba za posledního půl roku je 6,5 l/100 km. Není ale velký problém jet pod 5 litrů. Teď se mi také rozsvitila kontrolka adblue... Kilometrove to tedy vychází na cca 12 000km na jednu náplň. 

Screenshot_20210419-205115.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 mít auto pár dnů v servisu kvůli relativně malicherné opravě je odstrašující--prostě dáme zákazníkovi takové podmínky, že to auto radši ani nepřistaví k opravě a odstraní si to ,,nějak'' sám..., zvláště u takových těch kosmetických ,,blbostí'', s kterými se dá v pohodě jezdit 🤠:myslim

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec. Řešil někdo ošetřování těch, předpokládám že koženkových částí na kombinovaných textilních sedadlech? Tuším, že je to dekor IMILA. Dost lidí tu má kůži, ale snad se někdo najde s výbavou allure a touto verzí. Dík ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, to by mě také zajímalo. Všude jsou prostředky na kůži a na látku, ale na umělou kůži (koženku) nic. Podle výrobce tomu říkají látkové potahy dekor IMILA, ale podle mě látka je pouze uprostřed. Výrobce nikde neuvádí čím se mají ošetřovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...