Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Braverův Peugeot 508 SW 2.0 Blue HDI 180


Braver

Recommended Posts

Hehe, přesně. To bude asi součást francouzské extravagance :). Extravagantní je i rozdrbaný sladění dílů u vlajkové lodi s ceníkovou cenou 950 litrů. Jinak to auto miluju, ale tohle už není náhoda. To lze pozorovat v podstatě ve všech vláknech o nových autech peugeot. Mají problém s kontrolou kvality.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

No vidíš, já myslel, že alespoň u 508 bude kvalita ok.  Hlavně ať oprava dobře dopadne a nedoprasí to ještě víc.

Co se týká kontroly kvality, spíš bych řekl, že na ní úplně prdí.  Nabouchají to tam jak jim to padne do ruky a odjezd. Ale zhoršuje se to čím dál tím víc a ty auta tím úplně kazí. Já to pořád nějak nechápu, jak to může procházet.  Ostatní mají také nějaké problémy, ale to co nám předhazuje Peugeot je už trochu víc za hranou.

A tu 2008 za půl mega bych nekoupil ani omylem. A mám úplně hrůzu až jednou budu chtít povoz vyměnit.. kam půjdu, to netuším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

A hlavně se nemohou dívat na to, že jiné automobilky to mají taky tak. Buď to chci dělat dobře, nebo ne. Místo nějakého loga apod kravin by se chtělo zaměřit na reálné problémy a trochu víc chtít zpětnou vazbu od zákazníků. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já měl tu starší 2008 s EAT6 z roku 2019, šla z domu při stavu 12 tisíc KM, nějak jsme si nesedli, manželka byla zblázněná do nové 2008, to ani omylem , tak jsem koupil tucsona , hned první týden jsem si musel usadit řidičovy dveře, bo neseděla hrana a šly blbě zavírat, byly v západce zámku pokleslé o 5mm, v autorizáku prý za týden a bude to tam den , takže tak 😂, v Nošovicích dělá i jeden z rodiny, říká mi strejdo, a nic víc ?? tak to na tebe vyšlo super auto 🙈😉

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Braver, pokud drhne sklo pouze v horní poloze u sloupku, tak je náprava poměrně jednoduchá. Už jsem nastavoval dojezdy obou předních oken. Nastavuje se na přední a zadní straně okna. Pokud je třeba ten zadní níž, tak dochází k tomu co tam máš. Pokud by ale sklo drhlo po celé délce u sloupku, tak se musí demontovat tapec a nastavit uložení skla ve stahovačce a usadit stahovačka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi riftery delaji lepe :). Na 5008 slicovani taky tragedie, auto jelo z linky bez vystupni kontroly. A kdyz jsem reklamoval slicovani kastliku spolujezdce s okolim, tak odpoved byla, ze s tim nic nejde nic delat. Pry obesli vsechny auta na salonu a vsechny to maji blbe. A nastavovat tam nic nejde. A hotovo. Kapotu mi teda dorovnali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

@BubakGS  možná jsi to jen tak pečlivě nekontroloval. Já to raději neřeším a pokud mě něco vyloženě nebouchne do oka tak raději nic vyloženě nehledám a jen jezdím. Ale musím zaklepat, že já si taky nemám celkem na co stěžovat. O nějakých drobnostech sice vím ale najít se dá na všem něco a taky jestli to spíš není něco ve stylu It's not a bug, it's a feature. 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008
před 44 minutami, doctortom508 napsal:

Asi riftery delaji lepe

to bys koukal, co se dá na Riftru vytvořit za zrůdnosti 😆... @BubakGS měl fakt kliku.  Občas se prostě zadaří i když se nechce.  Ale i těch 3008 a 5008 jsem viděl dobře udělanejch  už dost, abych zas neříkal, že je všechno špatně..    Ale těch horších jsem viděl asi víc 😆.  Po mých zkušenostech na to mám asi nějakou úchylku nebo co. Čučím na každé auto 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...ne fakt...  nejsem uz mladej ani blbej ... abych daval morkou travu kralikum..  :D   auto jsem cely prolezl a obesel nekolikrat uz v autosalonu pri prebirani ... a mam to vazne ok.... 

....jenom spekulace -  tahle dodavkova  4-cata se delaji ve 2 fabrikach. Co vim urcite od prazskych paseraku, tak Toyota tam ma vlastni dost hustou vystupni kontrolu a jsou fakt nekompromisni (taky maji ta auta nejdrazsi).  Je mozny, ze muj Rifter je z fabriky, kde jedou i Toyoty a davaji tam na to vic pozor...   ..ted jsem se byl pro jistotu znovu podivat na svoje auto a je fakt spasovane dobre.....

Upraveno uživatelem pavelu96
nepiš další příspěvky - použij "Upravit"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to vyzvedl ze servisu. Povedlo se jim to vyresit a zatim to vypada, ze nic nezprasili, tak jsem rad. Rikal servisak, ze ma nocni mury, ze mu prijde na spraveni nejaka nabourana 508 :). 

Určitě si na vasich 508 ty dvere zkontrolujte. Da se to resit. I na salonu jsem videl odchylku na zadnich dverich vystavene 508.

Upraveno uživatelem Braver
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Koukal jsem na to a malinko mi to těsnění líže. Ale jen nepatrně. Myslím že tak akorát aby byla těsnost. Rozhodně to neklade odpor a jde to hladce. 

Super že si poradili 👍

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 4. 2021 at 12:15, HonzaZ napsal:

Braver, pokud drhne sklo pouze v horní poloze u sloupku, tak je náprava poměrně jednoduchá. Už jsem nastavoval dojezdy obou předních oken. Nastavuje se na přední a zadní straně okna. Pokud je třeba ten zadní níž, tak dochází k tomu co tam máš. Pokud by ale sklo drhlo po celé délce u sloupku, tak se musí demontovat tapec a nastavit uložení skla ve stahovačce a usadit stahovačka.

Jenom by me zajimalo, jak jsi to serizoval. Jses teda sikula, ze jsi si to doladil sam ;) treba dodej nejake foto.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se radoval předčasně. Okno sice nedrhne o těsnění, ale zase málo zajíždí. Přišel jsem na to tak, že mi při vyšších rychlostech víc svistel vítr kolem okna. Pak jsem si to zkotroloval a bylo by třeba, aby to zajizdelo tak o 3 mm výš. @HonzaZmáš někde ten návod jak na to? Díky! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...