Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Máte někdo zkušenost s přípravky na pročištění motoru, FAP apod.?


Medvěd

Recommended Posts

Zdravím
V rámci předvánočního reklamního ataku mě cvrnkla do nosu tahle nabídka

https://www.autoprofishop.cz/autoprofi-set-cisteni-palivove-a-emisni-soustavy-vc-dpf-pro-diesel-common-rail/?fbclid=IwAR3HBQqNTXlhChmSBy9MMJtDeMeCT5HDMmbootq_8h6VqsyjOSQzpkQD8Sk

 

a jde mi o to, zda tu někdo má s použitím tohoto přípravku nějaké zkušenosti či zda jeho použitím nemůžu motoru spíš ublížit.
Momentálně najeto cca 250 000 km, motor 2,0 TDCI 96 kW (Galaxy WA6) - žádné pocitové ani jiné problémy nepozoruju

P.S.

Sice mám Forda, ale ten motor je prý Pažout a stejně se domnívám, že tenhle dotaz je tak obecný, že bych se mohl dočkat relevantní reakce i zde

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusil jsem asi 2x TEC2000 do skoro prázdné nádrže, nepozoroval jsem nějakou změnu.

Na EGRy, kdy už občas díky jejich špatné funkci (špatný průtok) skočila hláška motoru, tak jsem pokusně zkusil BG245 a ten pomohl. Místo VIFu zkouším BG225.

Na ty přípravky z odkazu jsem se taky díval, hlavně ten Common rail cleaner... , ale pro můj problém se mi zdál lepší ten BG. Jsem ,byl jsem skeptický, že to bude fungovat. Třeba do oleje nemám odvahu čistič nalít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...