Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 2.0 hdi RHY netopí


Jindra.sdh

Recommended Posts

Byl jsem to projet po výměně termostatu zhruba 10km a prostě chladic byl teplý a na hadicich jsem ruku udržel. Nestopoval jsem to. Bylo to chvíli, možná 5 vteřin. 

Značku výměníku si nepamatuju. Myslíš že jsou v tom takové rozdíly, takové až že by to netopilo? Když jsi dal valeo byl v tom rozdíl? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

@Jindra.sdh byl v tom rozdil ta ava vubec netopila. Nejspis spatnej kus. Pak jsem dal valeo a to krasne topi do ted. Tezko rict v cem je problem u tebe. Pamatujes si zda ty dva vymeniky byly od stejne znacky nebo pozakdy to byla jina?

Upraveno uživatelem čakom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Chlapci, zistil som že som magor a nemám v aute správnu chladiacu kvapalinu. To že som dal ja mizernú to beriem ale mechanik že nevedel aká ide do peugeota tak to ma riadne štve. Momentálne tam mám hrdzavý maglajz. Ale k otázke môžem systém preplachnut hadicou a dať na mesiac dva len destilku a poriadne to vyplachnut a potom dať G33? Neprehreje sa mi motor len na destilke? Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

https://youtu.be/HpuiaiaJnv4

Ahojte, tak neviem ako ďalej. Vymenil som termostat 2x termostaty boli funkčné na 83 stupňov jeden Valeo druhý originál calorstat. Mám pocit že teplota motora je príliš malá. Merané na diag torque ale aj pocitovo pustím ventilátor kúrenia a motor mi ochladzuje aj v lete. V zime je to KO. Čo robiť? Teplota bola 75 cca a ani jazda po diaľnici ju veľmi nedvihla. A celý systém je preplachnuty a kvapalina G33 podotýkam že je vonku + 15 pri meraní. Na čo sa ešte pozrieť? Ďakujem

IMG_20210916_074007.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...