Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pravidla soutěže


Recommended Posts

před 4 minutami, Pe.Tr napsal:

a máš jejich souhlasy? :D 

• osoby zachycené na jím pořízeném snímku souhlasí se zveřejněním dané fotografie a jejím použitím dle podmínek a pravidel soutěže.

souhlasí, určitě souhlasí :D :D 

před 2 minutami, Pe.Tr napsal:

třeba podmínka účasti jen řádných členů :P 

no vidíš, to mne nenapadlo :D :D :D :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Béďa napsal:

zda se, že korona už leze některým na mozek.. neřešte cipoviny a buďme rádi za to, že se někdo v dnešní době aspoň o něco snaží..

proc, aspon je tu zivo a ja za sebe to nemyslim zle. Naopak me spise pobavilo jak si Weri dala praci s tema ruznyma podminkama :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Béďa napsal:

zda se, že korona už leze některým na mozek.. neřešte cipoviny a buďme rádi za to, že se někdo v dnešní době aspoň o něco snaží..

se jen bavíme , tak promin no  . ale jako podminky souteze malym pismem na A4 jak nekde v bance a v realu jsou to cypoviny jo ? jen jak říkam , bavim se no :D . Myslím že ty podminky byli i duvodem proč je tu jen  24 fotek a to vlastně i díky tomu že je někdo nečetl :D  a taky par fotek do počtu ;) 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Pe.Tr napsal:

@Scratch mmch mne ses, ale neptal jestli můžeš zveřejnit mé auto ( ikdyž teď už bývalé , ale duševní vlastnictví je navěky :D )

aha, no vidíš, to jsem úplně přehlédl :D , pokud nesouhlasíš, tak poprosím @Weri 605 zda by nemohla mou fotku nějako upravit, třeba zamazat auto vlevo nahoře :D můžeš použít @Pe.Trův Avatar :D 

Právě teď, Weri 605 napsal:

Tak kde sou ty řádní členové....???? Projela sem to celý a nikde je nevidim..... 

to byl fór :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Scratch & @Pe.Tr srandičky dobrý, proti tomu samozřejmě nic nemám ale trochu mi to připadá, že hledáte hnidy tam kde "nejsou"..  navíc @Weri 605 je pro mě z aktuálního vedení prakticky jediná funkční a nerad bych, aby jste vy, nebo někdo jiný jí to otrávili.. stačí si vzpomenout, jaký přetlak byl na minulých volbách a kde by jsme byli, kdyby vedení nebylo zvoleno, to už je ale jiná písnička..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, Pe.Tr napsal:

se jen bavíme , tak promin no  . ale jako podminky souteze malym pismem na A4 jak nekde v bance a v realu jsou to cypoviny jo ? jen jak říkam , bavim se no :D . Myslím že ty podminky byli i duvodem proč je tu jen  24 fotek a to vlastně i díky tomu že je někdo nečetl :D  a taky par fotek do počtu ;)  

ja jen doplnim, ze kdyz uz vanocni soutez, tak s vanocni tematikou. Nevim, mozna by to vedlo lidi trosku ke kreativite a nedali sem zasnezen auto, nebo auto z mycky ci po desti. Nebo jako ja u bazenu :D 

 

@Béďa otrávení Weri není na pořadu dne, je jediná, která něco dělá :) a já pevně věřím, že když kohokoli osloví, tak jí každý rád pomůže. To, že se to snaží táhnout ve velké míře sama, je její rozhodnutí, nabídek tu byla spousta :)

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ty podminky tady visely snad dost dlouho na to aby jste je mohli kritizovat, takže ted když už to běží držte huby a krok.

Moznost se vyjadřit včas jste už projeli. 

Jinak souhlas s @Béďa

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se ráda v tomhle počasí a v týhle době kouknu na moře... Vánocema tě snad masírujou všude málo Scratchi...?

Ale řekli ste sio to... :)

Přistí rok organizuje soutěž scratch a pe.tr a tema bude "ozdob peugeota jako vánoční strom".....

😊😊😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Béďa určitě nikoho od jeho práce neodrazuji, pokud je mi známo i kritika posunuje ne? Ale nemyslím si že bych byl nějak vážný ale regulernost soutěže by cypovinou být tedy neměla ne ?

 

@Radek Hurvajz Tak tvůj koment je tedy hodně mimo , jedna věc je jak dlouho tady ty podmínky visely a druhá, že se stejně nedodržují a na to jsem "upozornil" hned po vystavení soutěžních fotek ;) 

Upraveno uživatelem Pe.Tr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Radek Hurvajz napsal:

Ti dva mají nejmíň co kecat, nic organizovat nebudou, oba dva emigrovali k jinejm značkám tak nevím co by vymysleli 🤣😄😄

vazne? Motor mam PSA a druhy auto je PSA :)

 

IMG_20200909_175456.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...