Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pravidla soutěže


Recommended Posts

já mám krásné fotky (s vodou) s Peugeoty, které jsem vlastnil, bohužel podmínky soutěže je vyřadili z možnosti je poslat jako soutěžní , takže jsem poslal jen fadní záběr do počtu. Třeba má poslední místo taky nějakou výhru :D 

Upraveno uživatelem Pe.Tr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Weri 605 U hlasování Ti chybí u čísla 14 číslo a taky tam nevidím vodu, ale možná jen málo hledám.

A pak nevím, není náhodou nějaký limit palců, které může uživatel dát za den? To by si někteří museli rozložit hlasování do víc dní ;)

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ááá... děkuji za upozornění... :D vypadlo mi to už u jednoho... - ještě neproběhla poslední kontrola - já u toho eště vařím nudle... :D :D :D
jinak voda tam je - kaluž vpravo.... :D

Ano, denní limit je asi 15 (nebo 20) palců, ale hlasování bude probíhat až do 3. ledna 2021 takže palce se favoritům stihnou dát... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 12. 2020 at 21:44, Weri 605 napsal:

Hlasování provede kliknutím na šedou šipku vlevo dole pod konkrétní jím zhodnocenou fotografií jako nejhezčí a následně na zelenou šipku LÍBÍ.

Já porušil pravidla soutěže 😮 Klikl jsem na šipku vpravo dole 😮 Tímto se dobrovolně přiznávám ;)@Weri 605 A zároveň si i představuji tu "vtipnou" situaci v autoškole: "Tady odbočte doleva" - "Nééé, říkám doleva, to je na druhou stranu!" :D

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teda většinou za hnidopicha a rejpala je @Péťa , ale na to jak si dal někdo práci s elaborátem podmínek a pravidel soutěže tak je pak ve výsledku teda zazdil , neb minimálně 2-3 soutěžící jedno pravidlo z mnoha uvedených nesplňují. 

Hele za mně je to fuk , já fotku neposílal za účelem výhry, ale účasti. Ale pro teda regulernost soutěže a případných výher bych byl pro důslednější dodržení pravidel a podmínek soutěže ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedno z mnoha jeste celkem jde ne :D, ja to 1 z mnoha taky porusuju, ale alespon jsem stal vedle autora fotky :D 

tady jde stejne jen o jedinou vec....... Weri chce byt pres svatky ten nejlajkovanejsi clen na klubu, proste si nahani lajky no :D 

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono je vtipny uz jen to, ze jmena jsou tajny, ale v mem podpisu a ve vetsine avatarech je to naprosto jasne....... Da se rici, ze poznam soutezici auta v cca 25 pripadech, dost jich znam osobne, a zbytek po podpisech a avatarech :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...