Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Odřený nárazník


Terunka6

Recommended Posts

- leštěnka v barvě modré, aplikovat pravidelně (co dva týdny?)

- nastříkat je za 3000 (uvádím pro úplnost)

- auto zablátit - zdarma

- jezdit s tím, to si nikdo nevšimne - zdarma

To jsi zřejmě chytila o kámen, takže v laku jsou vrypy.

Pokud by to byla od jiného auta (nebo od vrat) nanešená barva, tak lze odstranit bezbarvou leštěnkou. Zkus prstem, jestli jsou tam vrypy.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, Terunka6 napsal:

Ahoj skupino. 😯

ahoj, kašli na to, přece to nebudeš leštit co druhý den 😂, sorry,  musel jsem..., použij nějaký leštící přípravek, co bere i vrchní vrstvu laku, je to v tubě, zaboha si nemůžu vzpomenout na název, ale v prodejně poradí :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekoukal jsem na ty leštěnky co jsi našla ale ty jsou asi zbytečně drahé. Jestli se nepletu a jak znám @ozzy56 tak myslel Tempo někteří řeknou že pravěká leštěnka ale funguje. A pamatuju doby že kdo chtěl nablejskaný auto tak si koupil dvě Tempa v sobotu je rozředil kýblem lidskýho sádla a v neděli když jel do kostela tak si babky mohli hlavy ukroutit jakej blejskavec to jede. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím, že jsou dva druhy Tempa--jeden jemnější a druhý hrubší, je to vlastně brusná pasta, takže pro tyto případy použít tu jemnou a čistit s rozumem, je to na obalu i napsáno, je to starý přípravek, ale dobrý a levný, potom se musí použít leštěnka, která lak zase uzavře, dnes budou určitě i lepší přípravky, ovšem za jinou cenu :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

V podstatě nedám na Tempo dopustit. Že bych s ním pro parádu naleštil nové auto, tak to zase ne.., ale jinak super. Zrovna nedávno jsem jsem lehce natlačil autobus na svodidla - to největší jsem vzal Silichromem (ten je ještě hrubší) a dokončil Tempem. Za chvíli hotovo, výsledek dobrý, cena pár korun.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...