Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kolik nás tady ještě je?


adraj

Recommended Posts

  • adraj changed the title to Kolik nás tady ještě je?

Ahoj chlapci, aj ja mam este Evasion 2,0 HDi RHZ 01.2000, teda 806 v trosku inom kabate. A zbavit sa ho nehodlam, aj ked ma teraz trosku *neumím psát slušně*. Mám 305 000 km( na tachometri), v lete zlyhalo čerpadlo v nadrži. Vymenil som preventivne aj ventil regulacie vysokeho tlaku paliva,

Dalsie výmeny LP ložisko, čeluste a válčeky v zadných brzdách, kotuce a platnicky, manzety homoklbov, silentbloky zadnej napravy. A naposledy vsetky trysky.

Mam funkcnu klimu, tempomat, vsetky okna v elektrike, pekny, zachovaly interier. Tak preco menit...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
V 27. 11. 2020 at 5:20, Hafity napsal:

A nový majitel jí pěkně huntuje.... 

Minulý týden jsem pomáhal měnit spojkový set na mé bývalé 806 2,0i.... Původní vydržel 290tkm.... Ani se mi to nechce věřit.... A jde to bez demontáže nápravnice.... :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky ještě udržuju při životě moji 806ku, r.v.97.  Byla koupena jako nová v ČR, jsem 2 majitel. Bohužel nikdy nepoznala garáž. Trápí mě koroze zadních blatníků a prahu. Při přezouvání letních pneu jsem objevil i dírku v rámu pod motorem. 😞 Pravé přední rameno bych taky musel vyměnitm abych prošel další TK. Mám technickou ještě rok, no uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 4 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Dám to sem. Ako som písal v inom vlákne po oprave motora som menil prahy , potom lakovňa a auto je už doma. Striekal sa okrem prahov zadný nárazník,  časť blatníka a ešte  pár lokálnych nedostatkov. Prahy boli za cca 120 e , výmena 300 e a striekanie 700. 🙄. Musím ale skonštatovať že mám z toho auta veľkú radosť.  Veľmi ma bavilo zmeniť auto súce do šrotu za ktoré nikto nebol ochotný dať  ani 300 e na tohto krásavca 😁. Myslím že ešte bude pekných pár rokov slúžiť.  Teda aspoň dúfam. 

20210322_170555.jpg

20210322_170620.jpg

20210322_170606.jpg

20210322_170635.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Je mi to strašně líto, ale bohužel musím s těžkým srdcem oznámit, že má milovaná 806 jde na hřbitov. Včera mi ji měl odvézt odtah ke známému do servisu. Asi s největší pravděpodobností těsnění pod hlavou. Při ohledavani jsem zjistil, že je shnilej celý práh. A toho co je napadeno je najednou víc. A zahucel bych do toho tak za 40 a více. 

Štve mě to maximálně, takhle pohodlné svezení jen tak nikdo nenabídne. 

Takže se tady držte 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...