Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prepinac smerovych svetel


Karel Voska

Recommended Posts

  • O 2 měsíce později...

Zdravím, najednou mi začaly blbnout blinkry . Svítí když se rozsvítí světla všech 6 nebo mi nesvítí zadek nebo blikají jako bláznivá.

Žárovky jsou v pořádku, pojistky taky. Mohlo by to být v ovládání světel a blinkrů? 

A kde to seženu.  Mám peugeot 206, 1.4. rv 2003

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,tento problém

jsem vyřešil výměnou celku přep.blinkrů i stěračů.Repas se prý nevyplatí a vrakac problém tento díl je nedostatkové zboží a sázka do loterie.

Kolega říkal ,že je to problém každého 2 auta.Zadal jsem VIN a mel jsem další problém,protože mě to nabízelo 7 typů od 3500-11000Kč.

Měl jsem štěstí byl to ten nejdražší záleží na výbavě.Takže po všech slevách kolega sehnal 7500 +500 diagnostika nastavení úhlového snímače,protože svítilo ESP.

Snad jsem Vám trochu pomohl je to hrozný takové prachy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Nazdar chlapi. Švagriná má nasledovný problém:

Proste prestali ísť smerovky (aj keď teda Bohvie odkedy nejdú), keď zapnem výstražné, tak prerušovač tiká v správnych intervaloch, ale nesvietia ani smerovky, ani kontrolky smeroviek. Keď zapnem normálne smerovky (ľavé, alebo pravé), tak prerušovač (relé) tiká rýchlo, ale aj tak nič nesvieti. Švagor pozeral poistky, poistka smeroviek bola vypalená, ale keď tam dal novú poistku, hneď ju odpálilo.

Môj skromný názor je, že to robí páčka smeroviek, ktorá to skratuje. Alebo žeby vypínač výstražných smeroviek?

PS - je to 1,9 D, rv 2000

PS II - inak keď otočím kľúčik do polohy, keď žhaví, tak pod prístrojovkou cvaká akési relátko. To s tým možno nemá žiadny súvis, ale matne si spomínam, že mne keď na 306ke blbla páčka smeroviek, tiež cvakalo akési relátko (ale smerovky nevietili).

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...