Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nalejvač panáků/limonády apod. .- sháním pro mne spešl díly jako je ten kohout apod na natrubky 1/2


Scratch

Recommended Posts

před 1 hodinou, Ferry napsal:

ty PPR zastriky budou taky v tom DEKu standartne, je to na rozvody vody plastovym svarovanym potrubim misto prave sroubovacich fitinek a zeleznych trubek

Nesel by ten zastrik nahřát svareckou na trubky a natocit ho na lahev? Po zatvrdnuti by tam mohl zustat zavit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty pancéřovky nevím no jako jo voda se tím normálně pouští a dá se pít ale já bych řekl že ta průhledná bude víc ne efekt a hlavně budeš mít kontrolu aby tam nic nezůstalo a " nezvětralo" . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Fruktis Jo, nad tim jsem premyslel, obavam se, ze by se to hrnulo a lepilo na to sklo a nevim, zda by se to podarilo, pri jednom nahrati, udelat celou delku zavitu. Taky ne vsechny flasky maj stejny zavit, tak by se pak musela pouzivat furt ta sama a jiny znacky chlastu prelivat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ferry: To by musel udělat najednou. Natavit a hrdlo tam nacpat. Při vychládání bych s tím trochu lehce krouživě kýval, aby to udělalo kónickej závit pro lepší náběh a dotažení. Takhle to udělat na několik druhů závitů a pak ty fitiny jen přehazovat.

Ten selenoid mi tam připadne trochu uchylně.

P.S. Nějak nevidím jak je vyřešen podtlak? :myslim

Upraveno uživatelem Dave_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Ferry napsal:

@Fruktis Jo, nad tim jsem premyslel, obavam se, ze by se to hrnulo a lepilo na to sklo a nevim, zda by se to podarilo, pri jednom nahrati, udelat celou delku zavitu. Taky ne vsechny flasky maj stejny zavit, tak by se pak musela pouzivat furt ta sama a jiny znacky chlastu prelivat

no viděl jsem někde na internetu, že do toho vlepují vyříznuté víčko od coca coly. Ale asi to může být jakékoli jiné víčko, jen nesmí být 2 závit, co je teď v oblibě :D , proto se kloním k pevně instalované nádobě. Chci aby si holky z toho třeba pily  limonádu ;) 

před 20 hodinami, Dave_k napsal:

Ferry: To by musel udělat najednou. Natavit a hrdlo tam nacpat. Při vychládání bych s tím trochu lehce krouživě kýval, aby to udělalo kónickej závit pro lepší náběh a dotažení. Takhle to udělat na několik druhů závitů a pak ty fitiny jen přehazovat.

Ten selenoid mi tam připadne trochu uchylně.

P.S. Nějak nevidím jak je vyřešen podtlak? :myslim

podtlak neřeším, není moc jak ho vyřešit. Chci tam dát elektromagnetický ventil a ten selenoid se mi také nelíbí.

@Klemoňkuk na tohle, jak bych to prosím mohl zapojit? 220V? 12V?

https://eshop.peveko.cz/mvpe-2-dvoucestny-elektromag--ventil--neprimo-ovladany--nc--1-mpa/

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Použil bych klasicky 230V , lampičkovou kolébku nabo stacionární přepínač na základovou desku a lampičkový kabel . Vše podle mne v Hornbachu. Bližší k myšlence : volej večer (19hod více) a nebo v pátek . . .  :papa

TVL 450,- za elmag ventil ??? + kabel+ vypinač ???   :blicismajlik           Barelový ruční uzávěr a nazdar . . .

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, Péťa napsal:

Kolébkový vypínač ne, chce to tlačítko. Držím stisknuté - teče to, pustím tlačítko - přestane téc

Když mu vyndáš aretaci, tak tak funguje = zhoupne se zase zpět. To se u tlačítkového dělá dost špatně . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A u krbu, v zimě, při přetrhaných drátech mrazem... budeš stejně chlastat z flašky, protože tam bude hnusnej solenoid, který ti je bez elektriky k prdu :D....

 

No, když už bych tohle chtěl kazit technikou, tak bych si s tím pohrál a dal tam peristaltickou pumpu s časovačem a nastavil dávkování jedno zmáčknutí čudlu = 1 panák...

 

Upraveno uživatelem h4wk3y
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...