Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nalejvač panáků/limonády apod. .- sháním pro mne spešl díly jako je ten kohout apod na natrubky 1/2


Scratch

Recommended Posts

ahoj, chtěl bych si postavit tuhle kravinku, ale když se dívám po obchodech, tak všude maj moderní kolena, ale ne tyhle starší zaoblená (nebo špatně hledám), no kdybyste měl někdo možnost při bourání starých trubek mi to odšroubovat, nebo měl lepší nápad, sem s ním :)

0efe326dda98ccd8c472f89feb79ba8a_1080x.png

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musis zadat fitinky pozink apod. Napr. https://www.topenilevne.cz/pozinkovane-tvarovky-c1403/

Jinak v baubau jsou i dostani standartne, akorat v tyhle dobe je pro vstup do marketu potreba zivnostnak, myslim. Kazdopadne budou to mit i v zelezarstvi, ktery by mely byt otevreny normalne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Péťa napsal:

Hele, jestli jsem je už úspěšně neuklidil (čti: "nevyházel"), tak jich u máti ve sklepě je kupa. Nepoužitých.

A mohla bych je vidět? :D :D :D :D , tak když tak mrkni k máti do sklepa až budeš moci, vzal bych si minimálně na 3 kusy, chci jeden doma, druhý na chalupu do nové kuchyně a třet jako dar tatíkovi :D  

před 3 hodinami, Vena garážmistr napsal:

Mrkni do Hornbachu tam myslím že je ještě mají.

koukal jsem do hornbach eshopu a vše právě do pravého úhlu :( 

Před hodinou, Ferry napsal:

Musis zadat fitinky pozink apod. Napr. https://www.topenilevne.cz/pozinkovane-tvarovky-c1403/

Jinak v baubau jsou i dostani standartne, akorat v tyhle dobe je pro vstup do marketu potreba zivnostnak, myslim. Kazdopadne budou to mit i v zelezarstvi, ktery by mely byt otevreny normalne

mrknu na odkaz, díky, v bau jsem nenasel (na eshopu), jinak já jako OSVČ jsem v pohodě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak uz mam predobjednano cely telo, ted uz jenom vymyslet to nejdulezitejsi.... ukotveni tech nohou, jak tam dostat objimku, a jak udelat vzadu to napojeni na hrdlo a trubku :D 

594061b3748fad9feb07e0b3e0eb6f9f_1080x.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Scratch changed the title to nalejvač panáků/limonády apod. .- sháním pro mne spešl díly jako je ten kohout apod na natrubky 1/2

uvažuju, že bych tam udělal tlačítko a dal tam elektromagnetcký ventil aby to měl tatík luxusní na "čudl" :D 

a podstavec asi abych řešil v rámci takových těch výrobců medailí a pohárů :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Havlicek.Lukas napsal:

jj, díky moc, budu to řešit 1/2 palcovkou  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Ferry napsal:

napojeni na hrdlo lahve vypada vyrobeny z PPR zastriku, ted otazka, zda do toho napr. vysoustruzili zavit, nebo je tam jen napr. gumovej tesnici O-krouzek, kterej je navlecenej na hrdlo te lahve a na silu zatlacen do te hladke diry

 

kde se to da Ferry sehnat? Už mám pořešeno tělo a úchyty ke dřevu. Zbývá mi doladit ventil, objímku a právě toto. Ventil už se řeší, ale ta objímka a to napojení lahve jsou ještě oříšek..... a zatím jsem v tom rozpočtově už na 1400, jestli ono není lehčí si to objednat z číny za 500 :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, morepower napsal:

stylově by vypadalo, dát místo tý průhledný hadice pancéřovku

 

máme stejný myšlení, už mám hadičku v košíku, jen nevím zda 20 či 30 cm, v provedení MF ale zatím čekám na schválení zapojení do ventilu. 

a tade je ten ventil...... https://eshop.peveko.cz/mvpe-2-dvoucestny-elektromag--ventil--neprimo-ovladany--nc--1-mpa/

a čím dál, tím více, se kloním k variantěpevně instalované nádoby, než instalaci lahví, každá má jiný závit, a nasazovat to tam bude oser, a i manipulace s tim panakem, asi to nebude vazit pul kila :D , takže přemýšlím o nějaký pipetě (či jak se tomu říká, ale kdo mi do toho vrtne díru 3/8 :myslim:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...