Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

e-208 GT Line


Pietro111

Recommended Posts

Rozmrazování skel funguje stejně, jako u dieselu - ele. topením. Na režim "Normal" to topí v podstatě hned - do cca 2min fouká teplý vzduch, takže je v interiéru za chvilku příjemně. Ale na "Eco" je to omezené a trvá to mnohem déle, než se to uvnitř vyšplhá na požadovanou teplotu. Samozřejmě jsou to poznatky za stávajícího počasí - kolem 0°C. Jaká bude účinnost ve větších mrazech netuším :nevim  Jo, ta spotřeba, když se vynásobí cenou "nočního proudu" je fajnová :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

No prostě těch 14,6 kWh vynásobíš cenou za 1kWh dle tvého tarifu :) A pak dostaneš cenu za ujetých 100km ;) 
Když dáš průměrné 4Kč za kWh, tak jsi na cca 58Kč/100km => 0,60Kč na km (při NT je to ještě méně). Na druhou stranu, u rychlonabíječek už tak dobrá cena nebývá. Ale zase záleží na tom, jaké máš možnosti - jaký máš u nich tarif.
Poplatky za distribuci apod. do toho nemotám - stejně je musí člověk platit, aby mu svítila lampička v lednici :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, MJSytic said:

Ale to jezdíš v norkovém kožichu a beranici, ne? :D Vždyť to na ECO skoro netopí :D
Ale spotřeba :super 

Inak skúšal som úplne vypnúť kúrenie (či to nejako výrazne ovplyvní spotrebu) a zistil som že pri úplne vypnutom ventilátore ide cez výduchy vzduch pod stále dosť veľkým tlakom. Nič extrémne ale na rukách a tvári cítim fúkať vzduch. Celkom má to prekvapilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na normální režim to topí prakticky hned. Na EKO to dhaduju tak možná 5-7km? Ani potom to není žádná hitparáda :D Já jsem to neměřil. Možná by to stálo za to pořádně otestovat, když je ta zima :myslim  Ale já už nemám na čem :nevim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

Pár mojich postrehov / čo by som spravil inak keby som bol konštruktér 208 😀

- display - je pomalý a chýba mi nejaké “home” zobrazenie kde by bol taký prehľad typu: dátum čas teplota rádio atd. Zobrazení je tam milión ale každé v podstate rieši iba jednu oblast. Okrem toho 2 či 3 krát zamrzol úplne.

- miesto na lávu nohu nie je nijako spevnene ako sa bežne robí. Je tam len koberec a ten je stále špinavý. 


- sklon zadných sedakov sa mi zdá väčší ako v mojej 308 sw. Keď tam zapnem detské sedačky mám pocit že ratolesti akoby viac ležali. 
 

- appka sem tam zblbne a raz dokonca stratila connection úplne a ukazovala že nenabijam, pritom som vtedy do nej valil prud plnými dúškami 

- zaradiť neutrál pri vypnutom motore sa mi ešte nepodarilo. Ani keď to robím podľa návodu 

- už som tu spomínal že by si systém mohol pamätať aky režim bol naposledy jazdený Eco / Šport. Vždy štartuje defaultne na Normál. 

ale inak moju 208 milujem a užívam si každú chvíľku v nej.  Nemenil by som 🥰

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...