Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

převoz dojezdovky Bečov nad Teplou - Praha nebo Chomutov


Recommended Posts

  • Scratch changed the title to převoz dojezdovky Bečov nad Teplou - Praha nebo Chomutov
před 15 hodinami, Hafity napsal:

V případě nouze (nesoulad termínů) mohu na Chomutovsku uschovat.... Mám bohaté zkušenosti.... @Ferry by mohl vyprávět.... :D 

Bacha s tou ochotou, abys nemusel pristavovat prekladistni halu :) pristi tyden by mi to melo 100% vyjit, ze bych se u tebe stavil, tak to muzu pripadne hodit do Phy @Scratch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda, že je dík koroně zavřený tamní zámek s relikviářem - kdyby se to dalo spojit s tímhle výletem, tak bych Ti jí klidně dovezl (do Bečova se už roky chystám, tak by byl důvod). Ale vzhledem k tomu, že do jara určitě čekat nechceš, musím to přenechat jiným

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Scratch napsal:

@Ferry diky,, ja do CV jezdim kazdy mesic, mam spis problem to dostat z toho bečova někam :(

ale přinejhorším si pro to sjedu....

 

Ja mel v Becove vyhlidnutyho focuse na dily, chtel jsem komplet sadu stahovacek na dodelani vsech 4 el.oken, ale nakonec jsem sehnal u Phy na vrakaci ve Zlatnikach. Mozna ze to v tom Becove bude i ten samej prodejce :) A ty uz to mas zamluveny/koupeny, jo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...