Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zažloutlé světlomety


boza77

Recommended Posts

v kauflandu prodávají sadu 2 přípravků určených právě na restaurování zažloutlých matných skel světlometů. Samozřejmě to seženeš i v autodílech. Je v tom 1) jakási jemná brusná pasta 2) konzervační vosk. Stojí to asi 3 kila a už jsem to chtěl koupit ale pak mi došlo že moje auto potřebuje trochu zásadnější opravy než zažloutlé světlomety. Ale jestli to použiješ, napiš jaký je výsledek, levý světlo už mám napůl slepý... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No než jsem měl garáž, taky jsem leštil. Obvykle to vydrželo tak rok a půl. Jak se začalo objevovat nano, snažil jsem se použít různé nanoprostředky na plast. Bohužel bez valného výsledku. na trvanlivost leštění Víc nevím, pak už jsem měnil celý auto. No a garáž zafungovala na skla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vzhledem ke tvarům světel po roce 2000 by ta výroba ze skla byla určitě dražší a co se týká výdrže/bezpečnosti tak i horší :myslim Takové vyboulené sklo, když by dostalo kamínkem, by asi neodolalo, jako ten plast.
Ale rozebíratelné s možností výměny samotného "plexi" to udlěat určitě mohli a měli :nevim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt že dnes už se to světlo stalo součástí obvodu kastle, ale přijde mi, že to žloutnutí a zmatnění poškrábáním přichází nečekaně rychle, jedno jaký auto... 

Ale k parabole to přece je přitmelený nějakým sajrajtem, vydloubat to ven a natmelit nějakou druhovýrobu? Že by to žlutí soudruzi nevyráběli? 

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...