Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

certifikovane jazdene vozidla PEUGEOT


dodS12

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

Takže dnes mi po dlhom čakaní dorazili snímače tlaku pneumatík a keby som ich neobjednával z číny, tak si myslím, že je to originál.

Už len sa musím dohodnúť v pneuservise na založenie snímačov do pneumatík a dúfam, že to bude fungovať bez nutnosti konfigurovať ich cez diagnostiku😀

 

image000000.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poridil jsem na jare SCHRADER 3002 RDKS TPMS für PSA 9811536380.

Nejdriv mladej remcal, ze se mu to nechce sparovat s jeho vybavenim, ze se mu senzory nechteji pripojit. Za 10min prisel starsi, rekl, ze jsou primo pro Peugeot a neni treba je programovat, protoze uz jsou z vyroby... Takze je jen nacetli pres OBD do auta, aby hned zhasla kontrolka a bylo hotovo. Ale kdyby vynechali tu OBD, tak by se asi casem sparovaly taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

No takze snimace mam nahodene v pneumatikach prvych

40 km sa to spravalo tak, ze vsetko je v poriadku presne tak ako ked som nemal ziadne snimace a vyhodilo chybu senzoru tlaku pneumatik, ze ich nenacitalo. Presiel som takto 160 km a chyba nezmizla, tak neviem, ci sa tie snimace same naprogramuju.

Budem musiet v pondelok skocit do Peugeotu, nech mi to skusia nakonfigurovat a uvidim, či to bude fungovat.

Este otazka tieto senzory sa konfiguruju diagnostikou Lexiou? alebo sa to programuje inym typom diagnostiky urcenym na senzory tlaku pneumatik?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, dodS12 napsal:

senzory sa konfiguruju diagnostikou Lexiou

jo a kdyby sis opsal ty kody z těch snímačů, tak je tam "rovnou" zadáš.

V 5. 1. 2021 at 12:27, AlBunda napsal:

tak by se asi casem sparovaly taky.

Samo asi ne :myslim, co mám zkušenosti.

Jinak mám ještě původní senzory , táhne jim na 15r a pořád jedou, čekám kdy ... :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Milan+ napsal:

Není nad to když je to jen přes ABS,každý kdo déle jezdí, vidí, že je pneu podfouklá. A hlavně není potřeba kupovat tyhle p......y.

Kdyby to alepson za ty penize jeste ukazovalo tlak, teplotu, stav baterie, .... Jinak jsem taky pro ABS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže dnes v Peugeot servise sa pokúšali nakonfigurovať snímače ale bez úspechu. Nevedia to spravit, este mi bolo povedané, že v riadiacej jednotke mam nakonfigurovanú letnú sadu senzorov, ktoré mam originál k autu a nedá sa tam dat druhá sada senzerov, zdá sa mi to nelogické a podla mna asi ten technik v Peugeot servise, asi nemá tolko skúsenosti s takýmito prípadom.

Viete mi poradiť niekoho v okolí Liptovského Mikuláša, kto má diagnostiku a dokázal by tie senzory nakonfigurovať?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...