Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zajímavosti z dílny


Vena garážmistr

Recommended Posts

Možná že to tady někde je ale nenašel jsem pokud by někdo z moderátorů věděl o lepším umístění nechť koná a provede přesun do lepších míst. 

 

Tak minulý týden jsem dělal na VW Multivan výměnu olejů a majitel povídá pane mistr podíváte se mi na brzdy mám z toho takovej divnej pocit nějak to nebrzdí a manželka jela za mnou a prej viděla lítat jiskry když se rozsvítili brzdový světla. No okouknul jsem to s tím že je potřeba vyměnit desky a kotouče na ZN. PN ještě ucházela a pan majitel zmagořenej nevím čím že když se mění desky tak že se musí vyměnit všechny. Tak jsem to objednal a dnes nadešel den "D"  a přesně jak jsem říkal zadní desky po smrti a přední ještě tak 40% " masa" . Foto zadní pravá vnitřní

WP_20201116_15_43_33_Pro.thumb.jpg.f592ca97ff76c1cafaaf01108aa61c20.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi připomíná. V létě firemní Rencek Trafic začal od brzd škrundat (nemá signalizaci) a bohužel bylo třeba ještě jet trasu cca 200km, než šlo auto do servisu.

3 destičky krásně rovnoměrně sjetý nadoraz...jedna už bohužel šla kov na kov :D

 

IMG_20200716_121120.jpg

IMG_20200716_121126.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, kirkiz napsal:

Protože je křivě sjetá, ten plast co jsou v něm kontakty se asi neprošoupal až na dráty. Něco je špatně na tom brzdiči.

No bohužel na tom autě je toho špatně moc. Protože než jsem to auto začal servisovat já tak to servisoval jeden týpek vedle ve vsi a jeho motto bylo levnej matroš stačí hlavně ho musím prodat jako značkovej protože když bude vidět že matroš je značka tak bude věřit že to bude fungovat a hlavně rychle pryč z dílny.  Hlavně to auto má skoro půl mega na hrbu a do servisu se nikdy moc korun nedalo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Mám tady jednu 307 na "oživení". Taky se s ní někdo nemazlil. Světla jsem dal na přeleštění a až potom jsem si všiml, že ty H7 tam nějak nesedí. V druhém světle to bylo vylepšené kusem ( už ohořelého) molitanu :roll

Druhá perla je výměna COMu, zatím jsem sehnal druhou tyč řízení, ale výměna mě teprve čeká 

IMG_20220703_113620.jpg

IMG_20220703_113855.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...