Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problém se startováním, 206. 1,6 16V 80kW


VAP-TP

Recommended Posts

Ahoj, mám trochu problém.

Auto přestalo startovat, nevyskočil pastorek a ani netočil startér. (na roztlačení auto nastartovalo)  
Po vymontování ( a pořádném nadávání :D ) jsem startér vyměnil a vše poskládal zpět. Při pokusu nastartovat, se baterka tvářila jako vybitá, startér se lehce otočil a palubka zhasla. Připojil jsem tedy druhou baterku a zkusil nastartovat znovu, bohužel to samé. Po pár pokusech mi praskla Maxi pojistka 50A 32V v motorovém prostoru. Pojistku jsem vyměnil, vymontoval startér a vyzkoušel ho přímo na baterce (startér plně funkční). V rámci možností jsem zkontroloval kabeláž, všechny pojistky a relátka. ( vše se zdá být OK ) 
Při dalším namontování startéru se pořád baterka tváří jako vybitá a objevil jsem jednu zajímavost. Při otočení klíčku do polohy před startovací, se při sešlápnutí plynu zkouší startér roztočit (stejně jako při otočením klíčku, ale opět se baterka tváří jako vybitá) 

 

Než nechám auto odtáhnout do servisu, nevíte někdo kde hledat chybu? Je to prvně kdy jsem na takový problém po výměně startéru narazil.
Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...