Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Koupit P807 do 60.000Kč


Vlado81

Recommended Posts

Protože moje 807 je na odpis poohlížím se po náhradě. Absolutně nám vyhovuje. Tak se nechceme vzdát jejího luxusu. Snad jen možná motorizace(benzín). Nájezd 10tis. za rok. Jenže v téhle době nás tlačí otázka peněz. A tak se ptám. Má cenu shánět 807 do 60.000Kc? Je mi jedno pokud by to byl dovoz. Pokud se vyplatí. Potřebuju každý den jezdit po městě. Vaše poznatky při nákupu.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď máš rok 2008. Za 60000Kč seženeš tak max. rok 2006 s najetými 200000km (otázka zda budou skutečné). Bude Tě čekat výměna plna věcí, které už dosluhují. Nevím, jak je při takovém nájezdu na tom benzínový motor, ale raději bych zůstal u nafty dvoulitru.

Co je s tím současným autem, že se nedá už opravit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

-Nejhorší je že mi kouří. Od motoru mi jdou splodiny do kabiny. Ted jsem přišel ze dvou servisů. A všude mi řekli ať se toho zbavim. Kouří kolem vstřiku. Ale je to poblity od oleje i za rampou. Kolem vstriku louzicka. Po umytí motoru.

-Prahy. Oba kaput... prošel mi hever podlahou. 20.000kc

-Jednotka páčky pod volantem. Nefunkční airbag a klakson. 2.000kc

-Deravy FAP je prkotina pro funkci. 11.000Kc

Mám ještě roční STK.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem to řešil. Vyřešil jsem to tak, že jsem koupil automat a ženu posadil za volant. Do kufru se musí vše rovnat a ne naházet jako dřív. Děti mají místo posuvných dveří elektrický kufr a mají z jeho otevírání taky radost. Dveře se naučily otevírat ručně, i když to od svého narození naznaly. Akorát to stálo víc než 60000Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dveře se naučí otvírat jako všechny děti. Kraje zadních dveří jsem přelepil průhlednou ochrannou páskou. Spíš ti hrozí, že ti do auta bouchne dveřmi někdo jiný. To má horší následky a tomu nezabráníš.

A jak bylo psáno výše, ty jeté motory 2.2HDI jsou k mání asi nejčastěji, ale bude to mít svůj důvod 🙁.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď mám 125kw. Než jsem to koupil tak jsem v bazaru zkoušel Ulysse 79kw a to bylo strašně líný. 

Benzín bych chtěl kvůli jízdám po městě(netrpí tolik na krátký trasy a servisovani. A taky mi moje prostě žere 11l nafty.

Nejradši bych si nechal co mám. Našel sem pár kusů stejných na díly ale nemám to kde udělat.A nejsem ani tak zdatný abych to nekoupil a neměl dva nepojízdné stroje😁

Taky když budu něco kupovat tak už jedině s nějakým expertem. Ja vím co chci. Zaplatím a jedu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No když mu nafta brala 11 litrů tak ten benzín podle mýho střízlivího odhadu ve městě bude chodit tak 13-15 litrů. Což o to teď jsme v období kdy je cena PHM vcelku nakloněna i takovému dobrodružství ale co až se ceny PHM škubnou zase do nesmyslných výšek.  Nevím Vlado já bych se na ten automat vykašlal. Podle mě je to v cenovce jakou jsi schopen dát vcelku dost riskantní záležitost.  Myslím si že když budeš hledat tak se něco najde. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřímně co by jsi chtěl za míň jak 10% pořizovací ceny vozu?
Vždy to bude pokladnička, těžko někdo bude mít takový auto s nájezdem 100 000km a bude ochoten ho pustit za cenu, kterou jsi ochoten zaplatit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby to bralo nad 10tak dám plyn. Ale zase. Do auta za 56.000 dat plyn 30.000kc

Tvl to jsou nervy.😢😂

Skončím u fabia kombi a s depresemi. 

Mě se auto musí líbit.

Myslím že začnu hledat cokoliv v ty ceně a seženu nekoho kdo mi to proklepne od pneu po lak na střeše 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...