Jump to content

Logo znázorňující podstatu jména Stellantis


Recommended Posts

Peugeot S.A. („Skupina PSA“) a Fiat Chrysler Automobiles N.V. („FCA“) (NYSE: FCAU / MTA: FCA) dnes představily logo skupiny Stellantis, nového subjektu, který vzejde z jejich fúze 50:50.

Logo symbolizuje bohaté dědictví zakládajících společností skupiny Stellantis a sílu portfolia 14 významných automobilových značek, které pod oba koncerny spadají. Dokládá rovněž různorodost profesního zázemí jejích zaměstnanců pracujících ve všech regionech světa. Spolu s názvem Stellantis – jehož latinský základ „stello“ znamená „zářit hvězdami“ – je vizuálním vyjádřením ducha optimismu, energie a obnovy diverzifikované a inovativní společnosti odhodlané stát se jedním z nových lídrů v nadcházející éře udržitelné mobility.

Představení loga je dalším krokem k dokončení projektu fúze, k němuž by mělo dojít do konce prvního čtvrtletí roku 2021 za splnění obvyklých podmínek pro uzavření operace, včetně jejího schválení akcionáři obou společností na jejich příslušných mimořádných valných hromadách a splnění antimonopolních a dalších regulačních požadavků.

Odkaz video

LogoStellantis_Site media.jpg

Link to post
Share on other sites

možná by se měli zaměřit na důležitější věci, než je logo :myslim

moje bývalá firma 70 let dělá furt to samé, za tu dobu měla asi 20 názvů (beru i komunisty), po převratě si ji kupovaly státy v Evropě, výrobní prostředky cca 6x v jiné barvě (i montérky), což stálo desítky milionů, o logu firmy ani nemluvím--kdo měl tužku, hned měnil 😂,  kujva ten svět fakt zmagořil :roker(název úmyslně nepíšu)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...