Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

MPV hynou, když před 25 lety jedno z nich závodilo, rostly prodeje všem


MotoMoto

Recommended Posts

Mohlo to být zajímavé, ale určitě nebyl první
O něco málo dříve se o něco podobného pokusil Renault zástavbou tuším F1 motoru do Espace
Renault Espace F1, 1994

a ještě mnohem dříve i Ford přestavbou Transita

ford-transit-supervan-2.jpg

Každopádně z mého pohledu je velká škoda, že regulérní MPV jsou vytlačována SUVčky, která se do terénu stejně v drtivé většině nepodívají. Ale páč se líbí novinářům ......

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Medvěd  není to proto, že by se SUV líbila novinářům, já se třeba žádného neptal, co se mu líbí :), ale dobře se do toho leze a vylízá, proto se kupujou :myslim, navíc je dnes velký výběr SUV, od malých po velké, chtěl jsem kombíka, není...(nelíbí se mi)

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozzy - já to prostě cítím tak, že je momentálně velká SUV vlna a všechny motoristické plátky o SUV píšou v superlativech a jako by ani nic jiného nebylo, páč novinářům dovozci (výrobci) právě ta SUV do testů nabízí a novináři je chválit musí, páč chtějí mít co testovat i zítra.

Osobně když se bavím s přáteli, tak spoustě z nich (i těm, co mají na účtě víc peněz než já) se líbí právě rodinná MPV (tím nemyslím prcky velikosti Scénic nebo Zafira, ale auta jako je Sharan, Galaxy, Alhambra nebo S Max) - no a mrzí je, že tato kategorie opravdu v nabídce ustupuje SUVčkům, která nezvládnou v terénu o moc víc než běžné OA, ale jsou holt moderní. Domnívám se, že kdyby se i MPV průběžně modernizovaly a nenahrazovaly namísto nich SUV pod stejným označením (Espace, 5008), jistě by se zájemci o ně našli

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Medvěd napsal:

Osobně když se bavím s přáteli, tak spoustě z nich (i těm, co mají na účtě víc peněz než já) se líbí právě rodinná MPV (tím nemyslím prcky velikosti Scénic nebo Zafira, ale auta jako je Sharan, Galaxy, Alhambra nebo S Max) - no a mrzí je, že tato kategorie opravdu v nabídce ustupuje SUVčkům, 

Řekni svým bohatším kamarádům, že Sharan a Alhambra se pořád prodávají i jako nová auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, třeba Renault Espace mě vyloženě zklamal. Následovník P807 také není, takže jen Ford, který nelogicky u Galaxy opustil velké sedačky a parazituje na SMaxu se stejným uspořádáním.  A Sharan s Alhambrou také nový model pokud vím nemá. Je to škoda. Možná že SUV jsou jen módní vlna, v každém případě jsou ale bezpečnější, ale také uvnitř menší. A to i ty velké modely jsou tak spíš pro dva než pro pět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...