Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Někdo z Mostu s 307 SW?


WalkerCZ

Recommended Posts

Zdravím, je tu někdo z Mostu, kdo by byl ochoten osobně pokecat a poradit ohledně couvacího asistenta (chybí mi, chtěl bych dodělat) a rádia? Rádio bylo v autě při koupi nefunkční (byl jsem upozorněn), potřeboval bych zjistit jaké bych mohl shánět a hlavně jak je to s kabelem k němu, nějak jsem ho totiž nenašel. A taky mě zajímá jak řešit handsfree, zda by to šlo přes to rádio. Mám Peugeot 307 SW, 1.reg. 2.4.2007, 3HRFJ, 1997ccm/103kW, automat.

img_20201028_130811.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rádio-buď origo RD4/případně RT3 (podle toho, co máš nahoře za displej), nebo RD45/43-ty umí i bluetooth atd.  Kabel je to, co vede z auta a končí to tou velkou černou kostkou (quadlockl konektor), zbytek je redukce na rádia s ISO konektorem. Couvací senzory-buď origo, nebo sadu z číny za 400 (mám na autě a funguje perfektně).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahoj, děkuji za reakci.
Pomůžeš dál? Foto displeje přikládám. Jaké rádio tedy shánět? A kód k němu bude asi potřebný, že?
A vodičů je tam přivedeno 13, do odchází 12, v tom je i to ovládání/nastavení rádia?
Nějak jsem nebyl schopný přijít na to jak a zda vůbec je to rozpojitelné.

img_20201030_125913.thumb.jpg.e86edbdd69067ffcbfd5bd8fb33bd416.jpg

img_20201118_182005.thumb.jpg.872222fa0bec64816228e3d7daa2669b.jpg

img_20201118_181958.thumb.jpg.d73b6a1249b139a2dcbd734a02fbff93.jpg

Upraveno uživatelem WalkerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji moc oběma, zítra ráno zkusím rozpojení a najít rozdíl mezi 43 a 45.
Pak budu hledat inzeráty.
To nastavení VIN zvládnu? Jakou diagnostiku a soft potřebuji?
Mám jen toto, s VCDS to moc nespolupracuje, spíš se k tomu hodí TouchScan - to jsou mé slabé zkušenosti z Octávky.

img_20201123_224354.thumb.jpg.aa20d968e27d990afa1563884f6a9b0f.jpg

Trochu jsem hledal a můžete mi teda doporučit něco z Aliexpresu?
https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20201123140406&SearchText=Diagbox+peugeot+307

Nebo tu je někdo z Mostu a okolí, kdo by to měl, uměl a pomohl?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem v Lužci nad Vltavou v Cars equipment s.r.o., už zkusil 2 autorádia RD45 a jedno RD4 a display furt bliká, nespojí se s žádným rádiem ☹️

Nevíte v čem může být problém. Říká i že tam je málo kabelů, že tam nejsou ty datové, že to nechápe. Označil jsem oranžově kde by mělo něco být. Jak to máte vy? 

IMG_20201126_155413.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kabely odpovídají, sběrnice je v iso konektoru. Tohle zakrouškovaný je na HF/CD changer apod. A displej nahoře (palubák) je samostatná jednotka a rádio je samostatná jednotka. Pokud bliká displej, je to kvůli tomu, ze nemas nastaveny datum. A pokud nejede original RD4, tak ho neumite nakodovat pres original (nastavit i v bsi a v palubaku, pokud auto original sjelo z linky bez radia)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za reakci, moc to ale nechápu, každopádně už to jde, chyběl tam kabel. Ale vyměnil mi i displej. 
Edit: tak ten chybějící kabel (s bílým konektorem, vpravo) je jen mikrofon. Vlevo je anténa, pak USB přechodka.

IMG_20201126_192330.jpg

Upraveno uživatelem WalkerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...