Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový Peugeot 308


Dix1

Recommended Posts

@Pepito 1,6 to nebude určitě - ten motor už se pár let neprodává :aut

@Verýsek A tady mi vychází nějaké nesrovnalosti - v soupisu aut na ED 2022 je červená 308 ALLURE PACK 1.2 PureTech 130 S&S MAN6, ale tady na fotkách je červená SW :myslim

Upraveno uživatelem pavelu96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, pavelu96 napsal:

@Pepito

@Verýsek A tady mi vychází nějaké nesrovnalosti - v soupisu aut na ED 2022 je červená 308 ALLURE PACK 1.2 PureTech 130 S&S MAN6, ale tady na fotkách je červená SW :myslim

Auta na PED jsou jiná,to nemá nic společného s představením nové 308 novinářům..to jsou zase jiné vozy 😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Mikis napsal:

Tak jsem zkouknul ten autosalon a to teda bylo něco tohle je jako test auta, to spíše vypadalo jako nějaá módní přehlídka, ale zase je super, že má auto v základní výbavě 360 stupňů kameru a masážní sedadla.

dneska testy aut nejsou prezentací auta, ale prezentace testujícího... 😉, holt, nová doba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, pavelu96 napsal:

@Verýsek - v pořádku - jsem netušil, že tam těch aut máte jak sr*ček a že je přehazujete vidlema...:aut

Musí. Páč většina z nich se PED bez újmy nedožije, co si je novináři rozpůjčují :roll A co by si lidi řekli, kdyby už na první termín byl "pořešený šrot". Na konci roadshow už se to pochopit dá, že bude např. ta 508 PSE na kaši :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, ozzy56 napsal:

dneska testy aut nejsou prezentací auta, ale prezentace testujícího... 😉, holt, nová doba

To mi taky vadí. Většinou na tyhle prezentace už moc nekoukám, radši ty POV, kde ukazujou auto a ne testujícího. Na YouTube se dají najít dobré kanály.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásný den, ve čtvrtek objednáno, včera zaplaceno...prodal jsem 208 a koupil 308. 1,2 130k bílou perleť z automatem...tak uvidím, jestli je nějaký rozdíl... fotečky dodám...bude-li chtít někdo něco o autu vědět, rád odpovím, zkusím přemerim..😉

Upraveno uživatelem Decimus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...