Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový Peugeot 308


Dix1

Recommended Posts

Tak jsme na to koukali a normálně to lícuje. Vypadá to teda, že to dělá ta fotka :myslim Jinak další z mého pohledu mínus, co to auto má je, že tam jsou sice 4 USB, ale všechny ve verzi USB-C. A to ať se na mě ING vývojáři nezlobí, ale kdo má doma kabel USBC-USBC nebo USBC flashku? Neříkám, že je problém si kabel nebo redukce pořídit, ale... Alespoň v loketce mohli nechat jedno standardní USB :roll 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napa alebo Nappa je podľa info z webov to isté. Teda špeciálne vyčinená koža. Pomenovania Nappa/Napa pre syntetickú kožu (koženku) je nesprávne a zavádzajúce. Hoci nová 308 nie je high-endový luxusný model, neverím, že by tam dali hoci aj vysokokvalitnú koženku a nazvali ju Nappa a pýtali za to 43 000 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A teď si vzpomeňte, na toho s tou novou 508SW, který ji reklamoval, že v tom má Nappu a přitom platil kůži. :roll V tom autě bylo víc problémů. Nakonec auto vykoupil zpět Peugeot. Potom se tady ještě rozčiloval nad novým Passatem. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není žádná koženka,ale práva kůže..

A ten s tou 508 nebyl normální, ale nemocný člověk bez mozku.. to co dál předváděl.. nemám už na to slova..

Upraveno uživatelem Verýsek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AgentWet to byl, díky za nápovědu. :papa

A prý on neměl Nappa sedačky, ale v obyčejné 508 měl GT sedačky, co měly mít nebo měly kožené bočnice. To jen pro vysvětlení. ;)

Mě je jedno jedno jaká je to kůže. :D Protože si ji nekoupím. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mám v 508 Nappu nebo chcete-li Napu a je to 100% pravá kůže. Jsou tam totiž místy vidět vady (nedokonalosti), které na kožence nikdy nebudou ;) 
Jinak teda Napa vs normální kůže je celkem znatelný rozdíl. To snad uzná každý, kdo to měl možnost porovnat :myslim 
A podle WIKI v odkazu se tomu říká Napa podle města, kde Eman stvořitel tu kůži takhle upravoval :aut  Kdo by se chtěl dozvědět více, tak třeba zde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...