Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový Peugeot 308


Dix1

Recommended Posts

před 49 minutami, Petr 3008 napsal:

Auto je to pěkné, vnitřek se mi líbí moc. Lva zatím skousnout nemůžu, to je ale můj problém.  Myslím si ale, že to bohužel Peugeotu moc nevyšlo s dobou, která právě panuje a ovládá všechno dění. Mluvím především o problémech výroby. Nevím jestli nový model bude mít nějakou prioritu, myslím, že to ani ovlivnitelné není. A v tom případě mi to bohužel připadá jako hladovému ukazovat za sklem pečenou kachnu. Nemyslím to nijak zle, jen úvaha v kontextu dnešní doby.. 

No jooo no...ale zase přece kvůli covidové debilní době se přece nepřestanou ukazovat novinky automobilek... chápu, že to akorát lidi dráždí, když koupě a dodání aut v nedohlednu,ale za to automobilky bohužel nemůžou...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To už bylo na staré 508, ale mě to zrovna nevyhovovalo. Na nové 508 je zase zpět na páčce pod volantem, která se, aspoň mě, lépe obsluhuje. Na volantu jsem tlačítka hledal a musel se kouknout, zatím co páčku pod volantem ovládám intuitivně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 10. 2021 at 20:26, Verýsek napsal:

No jooo no...ale zase přece kvůli covidové debilní době se přece nepřestanou ukazovat novinky automobilek... chápu, že to akorát lidi dráždí, když koupě a dodání aut v nedohlednu,ale za to automobilky bohužel nemůžou...

 

A kdo může za to, že automobilky nemají čipy a za chvíli nebudou mít hliníkové díly?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008
před 20 hodinami, Verýsek napsal:

Automobilky za tuhle situaci nemůžou

nemyslím, že je to úplně pravda. Kdo přesunul veškerou výrobu do asijských zemí?  Každý mový manažer, který kdy do automobilky nastoupil hledal kvůli úsporám nové výrobce a levnou práci. Tak teď to tak prostě je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...