Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový Peugeot 308


Dix1

Recommended Posts

před 17 hodinami, Petr 3008 napsal:

Tak na promo videu to vypadá nádherně.  Když jsem si objednal auto, taky jsem koukal na videa z výroby. Taky to byla nádhera a hlazení. Hladili, hladili a stejně nedohladili... přišlo to zprasený jako by to skládal nějakej jouda  :myslim

přesně--místo hlazení radši dobře usadit kapoty a dveře, pomalu každý nový majitel auta ví o čem píšu, já si musel usadit řidičovy dveře, takže napříč značkama 😯

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi špatně hladí :D

@HanysR: díky práci v Peugeotu, si můžu zkoušet hybridy dle libosti a proto moje zkušenost je dost dobrá. 

Zrovna včera jsem jela 3008 HY 4x4 300k do Brna a pecka. Ta síla je velká a fakt to letí, že tu tíhu vozu ani necítíte. 

Hybrid funguje dobře. Přepíná se dobře ze spalování na ele a obráceně. Ano žere to hodně, pokud na to člověk furt šlape, ale jinak já jela za 7,1l.. 

Nevýhoda je, že jak je auto těžké, tak musíte brzdit s předstihem. Na místě nezastavite :)

Pokud vyjde květnový sraz, já tam možná kvůli Roadshow nebudu a když bude auto, pokusím se vám zařídit půjčení Hybridu na sraz. Ať si to můžete vyzkoušet. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Verýsek A na Roadshow hybrid bude? Nevím totiž, jestli budu na srazu. Bývá Roadshow i v Moravskoslezském kraji? No uvidíme co bude ale zní to lákavě. Spotřeba mě tak moc nezajímá, zajímají mě koně, aby to pěkně jelo. Samozřejmě pokud je 165kW hybrid a 165kW spalovák, moje volba je jasná tak jako u 508. Ten cenový rozdíl projedu bůh ví kdy, jestli vůbec a o ekologii si nedělám iluze. Větší problémy jsou jinde než u aut. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano ano na Roadshow hybridní vozy budou. Zatím ještě neznám jaké přesně, ale budou. 

A na Moravě budeme také. Ale lokace kde přesně, také nevím, ale bude to podobné jako vždycky. 

Já doufám, že se letos uskuteční, ale zatím tomu moc nevěřím. 

Jinak na Roadshow budu určitě, takže se na vás klubáci moc těším :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě že mám GTi doma. 

Svět se zbláznil, eko šílenství zmenšuje a turbí (k-u-r-v-í) motory. Nyní se to dotýká i zábavných aut. 

Bohužel ten svět spěje k tomu, že auto bude jen a pouze přepravní prostředek. 

Už se nedočkáme dostupných šílenství jako 205 GTi 94 kw nebo třeba Uno Turbo, Clio Williams. 

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...