Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový Peugeot 308


Dix1

Recommended Posts

Jj Vertigo :mrk

image.png

A nebo starší modrá. 

image.png

Jsem zvědavý jakou vymyslí modrou. :myslim Doufám, že Vertigo bude, abych měl na co koukat. :D

Ps: kdybych sehnal před třemi lety pěknou modrou 5008 tak byla modrá. 

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modrá automobilka a udělá zelený auto... 🤦‍♀️ "Modrá je dobrá, už je to tak" 😂 jen ta moje světlá je strašná..... chtěla sem černou a nebo tu tmavě modrou co má pavelu96..... Na Rifterovi je taky hezká modrá... a nebo sem včera našla (ty totky za 💩 stojej) 301 a ta se mi taky líbí... :) težko říct, jesi je to furt ta stejná modrá... 😃

20210309_081713.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Přesně. Ty máš @Péťačerné auto? Já bych se osypal z údržby. Když je škaredě, je to šíleně špinavé. Když hezky, je to od prachu a pylu. Černá je krásná jen v salonu nebo max u lidí co jsou tím posedlí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, mám černé. Prostě v bazaru stálo, nevybíral jsem podle barvy. Teď už by tu chybu asi neudělal. Ale mě vadí to vedro v něm, moje partnerka nesnáší klimatizaci. Že je špinavé neřeším :D Je pravda, že když jsem ho kupoval, tak bylo naleštěné a vydrželo tak i několik měsíců. Když já zajedu ve Staré Bolce na myčku, tak než se vrátím do Náchoda, je opět jako prase a to v každém počasí. Zkoušel jsem ho i leštit ručně nějakou nanopotvorou (www.nasucho.cz) a to vydrželo třeba týden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Mezi námi - ta moje Cuprite taky žádná hitparáda.  Je na tom vidět absolutně všechno,  auto musí být naprosto čisté aby to svítilo, v podstatě se to blíží údržbově k té černé.  Super je stříbrná jakou mám na Partnerovi, na tom není vidět nic.  A před tím co jsme měli bílá auta, taky na údržbu dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...