Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový Peugeot 308


Dix1

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...
  • O 5 týdnů později...
  • O 2 měsíce později...
  • O 4 měsíce později...
  • O 3 týdny později...
V 21. 5. 2022 at 12:36, Decimus napsal:

Krásný den, ve čtvrtek objednáno, včera zaplaceno...prodal jsem 208 a koupil 308. 1,2 130k bílou perleť z automatem...tak uvidím, jestli je nějaký rozdíl... fotečky dodám...bude-li chtít někdo něco o autu vědět, rád odpovím, zkusím přemerim..😉

Decimusův vůz zřejmě přistál u nás doma, před pár týdny jsem koupil manželce - 05/2022 a najeto měl těsně pod 25 tkm :)

q7entVs.jpg

QCEzadL.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak, prodal jsem 308 protože jsem potřeboval více místa na zadních sedačkách a v 308 je ho vzadu hodně málo. Pokud se jedná o stejné auto SPZ končí 93. Přeji novému majiteli spoustu kilometrů, samozřejmě bez nehod...

Nyní už jezdím novou 408 a to je jiná...

 

IMG_20231106_104950.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj já si to myslel :) Když se tu Decimus ptal loni i na stejné VIN a je to stejná barva, automat a registrace taky souhlasila. SPZ odpovídá, nechali jsme ji. A story taky, pan z bazaru říkal že to noví majitelé měnili za 408. Já potřeboval něco menšího pro ženu, nechtěla kombík a zase jsem vzhledem k ceně a tomu, že to má na delší trasy nechtěl jít do 208 ale něčeho na delší trasy. Původně sice chtěla zelenou, tak jsem málem vzal novou 308 activepack skladovku, ale nakonec jsem se rozhodl pro tuhle, barva se líbila a lepší výbavu oceníme. Hlavně parkovací kamera, ta je super a škoda že v základní výbavě není. Jen jsem teď musel koupit šrouby na zimní plecháče, překvapilo mě, že se nedají použít šrouby z ALU disků. A origo poklice, ať je to na zimu trochu koukatelné 

IMG_20231126_145828.thumb.jpg.f5fc18fd38028ae0742fc0aca298baa8.jpg

Upraveno uživatelem MV_cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu jsem si hledal ceny, kolik stála nová 306 nebo 307.. A za hubičku to taky nebylo, v lepší výbavě to 700 tisíc údajně taky atakovalo a to bylo dost let zpátky :D Takže by se dalo říct že se ceny moc nezměnily ;) Samozřejmě se nebavím o nabídce motorů atd.. To by taky mohla bejt nekonečná debata

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si tam dej 1.2 PureTech EAT 8, jezdí perfektně a cena se trochu sníží. 308 II jsem měl taky nafťák, nyní poprvé benzín a nelituju. Paráda, spotřeba oproti naftě jen mírně vyšší, dálnice při 130 spotřeba 5,8. Motor mě mile překvapil. Už bych do nafty nešel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A myslím, že nabídka motorů v rámci doby pestrá. Optimální benzín, nafta, silný hybrid a elektrika. Každý si vlastně může vybrat. A poté, co asi už 8 mesíců jezdím s touhle vymazlenou 308, 1.2 130 kw pro normálního člověka naprosto dostačující. Živý je to jak blázen, skutečně nechápu, proč na český a věčně ucpaný silnice v běžným provozu chtít motor jak ve Ferrari. Popravdě spíš trpím, že se přede mnou všichni courají, s touhle 308 mám dojem, že až moc nutká jezdit živěji, než ostatní. A není pravda, jak se píše, že naložený ten tříválec nejede. 4 osoby, narvaný kufr, 1000 km dálnice při 130 absolutně v pohodě, v autě ticho, spotřeba do 6 l. 'Zařve" si samozřejmě, když mu člověk naloží, ale jede.

Upraveno uživatelem Davis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty motory PureTech nejsou dobré mají rozvodový řemen v olejové lázni počkej viděll jsem komentáře na netu, kde pán popisoval tento motor a že do něj vrazil po najetí 75 000 km 50 000 kč práve kvůli řemenu, ucpaný filtr a jiné věci

 

Konfigurace Peugeot 308 ALLURE PureTech 130 S&S MAN6 + Modrá Obsession 670 000 kč což je taky zlé

 

 

Upraveno uživatelem davidse
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...