Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kouř z olejového víčka??


Sanil

Recommended Posts

Já měnil právě Turbo, protože dle servisu bylo KO, ale po výměně žádná změna, tak jsem zkusil hadičky, zda mají průchodnost a vyměnil i el. mag. ventil, zdálo se to lepší, ale na dálnici mi auto zahlásilo chybu motoru a netočí nad 3000/ot.. Ráno mi navíc hlásil nízkou hladinu oleje (ale mám ji na max) a měl divné zvuky.. Už si s tím autem fakt nevím rady 😕

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak malá komprese tam je, vzniká pohybem pistu dolů, je tam hadice ovětrání klikovky a vede do sání, ta to odvádí. Pokud by to foukalo příliš mnoho tak by bylo možná že by propouštěl tlak některý z pístů, případně ventilů okolo dříků, ale to by muselo bejt už hodně vymletý, ale aby jsi to zjistil museli by se změřit tlaky ve válcích.

Přesunu ti to do Servisu, tam třeba poradi někdo fundovanější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Okk díkes, zvažuji změřit tlaky na těch válcích, ale u benzinu se to dělá myslím přes svíčky, tady na naftě by se musely rozdělat žhavicí svíčky, což je risk vzhledem k častému zalomení u těch 1.6HDi. Měří se to jinak (třeba přes vstřik?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...