Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Momentový klíč


Charlie 607

Recommended Posts

Porozhlížím se po momentovém klíči a nějak nevím co vybrat. Chci to jen na výměnu kol - předepsaný moment mám 160Nm 

Jaké máte zkušenosti? Doporučíte nějaký cca do 1000kč. 

Pak jsem ještě narazil na digitální adaptér co zobrazuje moment, má to smysl? https://www.mall.cz/vybaveni-garaze/extol-premium-adapter-momentovy-digitalni-1-2-20-200nm-s-redukci-na-ct-1-4-a-3-8-100004461255?tab=reviews

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, Charlie 607 napsal:

Doporučíte nějaký cca do 1000kč

Mám nějaký Proteco 28 - 210Nm, stál cca 700,- a na to moje šmrdlání domácí, dostačující. Přesnost měření netuším, nedával jsem ho kalibrovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Nedávno jsem kupoval v akci v Kauflandu za 500,- značka Aroso, do 210 Nm. Jediná nevýhoda - dost mizerně čitelná stupnice, chce to dobré oči nebo brýle. Teď jsem s tím přezouval kola a ..dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten digitální momenťák není špatný, já ho mám v 1/4", používám to na motorky, hlavně na šrouby v hliníku. Nastavíš moment a on pískne. Akorát ho mám z Ali, stál tak nějak kolem 600.

Kdysi jsem na banditovi podotahoval všechny víka na motoru celkem na doraz, protože jsem náhodou zjistil, že to ty k*rvy šikmooké zapoměly dotáhnout. Tak jsem to dotáhl, bylo to v pohodě, neutrhl jsem nic. Jenže mi pak 2 ty víka samy praskly. A já zjistil, že jsou z fabriky víceméně navolno, aby po zahřátí měly kam uhnout. Od té doby vše podle momentu z manuálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, Agrafik napsal:

Mám docela dobrý uvolňovač.

Poděl se. Já většinou uvolňovač od Sheronu, který celkem funguje...ale rád poslechnu, že ten a ten je lepší :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...