Jump to content

Momentový klíč

Recommended Posts

Porozhlížím se po momentovém klíči a nějak nevím co vybrat. Chci to jen na výměnu kol - předepsaný moment mám 160Nm 

Jaké máte zkušenosti? Doporučíte nějaký cca do 1000kč. 

Pak jsem ještě narazil na digitální adaptér co zobrazuje moment, má to smysl? https://www.mall.cz/vybaveni-garaze/extol-premium-adapter-momentovy-digitalni-1-2-20-200nm-s-redukci-na-ct-1-4-a-3-8-100004461255?tab=reviews

• Replies 43
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

To už je s prominutím návod pro blbce. 🤔 

Autogen?

Jak tak tady pročítám příspěvky k tématu momentového klíče, tak si dovolím vysvětlit jedu zásadní věc pro uživatele, kteří nemají s momentovým klíčem osobní zkušenost: - na momentovém klíči nasta

Posted Images

Ten digitální momenťák není špatný, já ho mám v 1/4", používám to na motorky, hlavně na šrouby v hliníku. Nastavíš moment a on pískne. Akorát ho mám z Ali, stál tak nějak kolem 600.

Kdysi jsem na banditovi podotahoval všechny víka na motoru celkem na doraz, protože jsem náhodou zjistil, že to ty k*rvy šikmooké zapoměly dotáhnout. Tak jsem to dotáhl, bylo to v pohodě, neutrhl jsem nic. Jenže mi pak 2 ty víka samy praskly. A já zjistil, že jsou z fabriky víceméně navolno, aby po zahřátí měly kam uhnout. Od té doby vše podle momentu z manuálu.