Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

3D head-up displej - poškodenie


Akoc

Recommended Posts

Ja len dúfam, že to na takéto poškodenie sú náchylné len displeje vyrobené v určitom časovom období. Veď tieto displeje sa montujú už dosť dlho a okrem nás dvoch sa tu na fóre s tým nikto nestretol, resp. sa tým "nepochválil". A na anglickom a nemeckom peugeot fóre som našiel len jeden príspevok k tejto téme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tiež. Dvaja Nemci (viď môj príspevok vyššie) mali rovnaký problém s displejom. Obaja kúpili GT-Line v septembri 2020. Ja mám tiež GT-Line. Vyzerá to tak, že bola spackaná nejaká letná várka displejov, ktorá sa montovala do 2008 GT-Line.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 12. 2020 at 11:57, MadMark napsal:

No já jsem zvědavý co to bude dělat za pár let, ale mám 8 let záruky takže jsem klidný 

8 let záruky...je dobré se podívat, na co všechno se ta 8letá záruka vztahuje respektive nevztahuje. Ona totiž není na celé auto jako ta zákonná 2letá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Svatá pravda. Proto říkám, že je nutné ověřit možnosti hned než být v klidu a pak si nechat vysvětlit, že bohužel zrovna na tohle se již záruka nevztahuje...  Asi poznali mnozí z nás..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@MadMarkV tomto konkrétnom prípade by som to s tou predĺženou zárukou (Optiway) nevidel tak čierne. Preštudoval som si svoju zmluvu a nezdá sa, že by bola výmena poškodených/nefunkčných displejov, ktoré neboli poškodené zákazníkom, vylúčená z plnenia zmluvy. Je tam síce veta, že sa vymenia iba súčiastky a diely, ktoré podľa odborníka Peugeotu neumožňujú riadne užívanie vozidla. Rozpadajúca sa spodná časť displeja na premietanie niektorých údajov asi nebráni riadnemu užívaniu vozidla, teda pokiaľ sa to poškodenie nerozšírilo do premietaných budíkov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...