Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

GPF filter


Tom1no

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
před 19 hodinami, VojtouNerCZ napsal:

Brzdění motorem je sice základ, ale pak stejně sjíždím mohelničák a většina lidí jak ovce stojí celou dobu na brzdě 😂

já se kdysi učil, jaká rychlost do kopce, taková z kopce 😂, ale vždycky se to uplatnit nedá, samozřejmě, ale stát celou dobu na brzdě taky není to pravé ořechové, ale tak všichni se furt učíme...🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je pravda, že ty nový motůrky skoro brzdit neumí, třeba u tý 307 když chci jet z kopce 90, můžu tam dát i dvojku a je to OK, u novýho vivara by nepřišla v úvahu ani 4, ale tak můžu brzdit přerušovaně :)  Osobně se teda ani z jízdou z kopce neseru a jedu co to jde, ale chápu, někdo si nemusí být jistý nebo prostě nechce jet tak rychle, kor do zatáček.

Upraveno uživatelem VojtouNerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, Péťa napsal:

Málokdy jsem Mohelničák nesjížděl v koloně 😮 Pak jsem musel brzdit podle těch přede mnou. Ale i když musím přibrzdit, nechávám zařazenou rychlost ;) Dělám něco špatně?

nee, neděláš, přibrzdit je normální, horší je stát na brzdě po celou dobu jízdy z kopce... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...