Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sdílení přebytku


Tony Stark

Recommended Posts

Chtěl bych touto cestou nabídnout hlavně uživatelům s dětmi či aktivním jedincům jenž tuto službu využívají četněji, větší množství kreditu na serveru Uložto k vyčerpání ať už ke stahovaní či online sledování whatever ZDARMA !

Proč? Protože se mi nedaří ani v širokém kruhu blízkých vyčerpávat kredit, který jinak propadává uložtu respektive vniveč.

Jedná se o můj osobní účet takže snad se nedočkám jeho ztráty ale snad ne. Nemusíte se bát, již to takhle sdílím s více lidmi a v komunikaci s uložto podporou jim to nevadí.

Jak bych si to představoval? Zde z fóra bych začal první várkou 5ti uživatelů co napíšou zde do vlákna, MÁM ZÁJEM a napíšou mi i SZ. Pak pokud vše půjde dobře, tak bych přibral dalších 5 jedinců atd ...

Napíšete mi zprávu a já Vám odešlu přístupové údaje (login+heslo)

 

Jednorázovým stahovačům spíše ne, potřebuji aby se kredit ztrácel průběžně, proto spíše cílím na uživatelé s dětmi nebo na ty kteří na něco čučí online. Aby se někdo necítíl ukřivděny.

PS : Jen chci upozornit, že na fóru nejsem pořád. Jsem bezdětný a nynější situace si mne častěji vyžaduje v práci kde pracuji na směny a zaskakuji za rodiče jenž musí nebo nemohou do práce takže s trochou ohleduplnosti a trpělivosti se dostane na všechny.

Snad mne správci neukamenují

 

S pozdravem Tony

Upraveno uživatelem Tony Stark
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...